SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Globecast z umową na dystrybucję NTV Mir z 13°E

dodano: 2017-04-05 16:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: Globecast/satkurier.pl

NTV Mir Spółka Globecast została wybrana przez rosyjskiego nadawcę NTV, aby dystrybuować kanał NTV Mir, międzynarodową wersję NTV, dla gospodarstw domowych z telewizją kablową i DTH w całej Europie.

NTV Mir


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Globecast udostępnia na potrzeby NTV Mir łącze światłowodowe w ramach własnej sieci szkieletowej. Dzięki temu, kanał może być dostarczany z Moskwy do Paryża, gdzie następnie jego sygnał jest uplinkowany na satelitę Eutelsat Hot Bird. Kanał NTV Mir nadaje FTA z pojemności spółki Globecast na 13°E od listopada 2016 roku. Po kilku miesiącach emisji próbnej, NTV zdecydował się na podpisanie umowy na stałą emisję.

Na satelitach Eutelsat Hot Bird nadawanych jest w sumie 38 kanałów w języku rosyjskim, z czego 28 jest dostępnych bezpłatnie (FTA). Nadając w standardzie MPEG-2/SD, kanał NTV Mir oferuje aktualności i dokumenty, a także treści rozrywkowe i sportowe.

Globecast dystrybuuje także rosyjskie Pierwyj kanał i RTR Planeta (od VGTRK) oraz NTV Mir w całej Azji poprzez satelitę AsiaSat 5.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

899 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

199 zł Więcej...