reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Samsung z ofertą Smart Pack

dodano: 2017-04-05 17:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/Samsung

Samsung Elite Smart Pack Samsung stworzył specjalne pakiety dla osób, które zakupią wybrane modele telewizorów tego producenta. Są to tak zwane Smart Pack, w ramach których można uzyskać dostęp do określonych treści. Welcome, Premium i Elite to nazwy trzech pakietów, jakie przygotowała dla swoich klientów firma Samsung.

Samsung Smart Pack


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Welcome Smart Pack jest przeznaczony dla posiadaczy Samsung UHD TV. Po zakupie tego modelu telewizora i otwarciu aplikacji Smart Pack, można odebrać przedłużony dostęp do Filmbox Live.

Premium Smart Pack to oferta dla posiadaczy Samsung Premium UHD TV. Wystarczy zarejestrować swój telewizor i odebrać voucher na 6 miesięcy do aplikacji Filmbox Live, a po trzech miesiącach kolejny voucher do aplikacji player.pl (na 6 miesięcy).

Elite Smart Pack został przygotowany specjalnie dla posiadaczy Samsung QLED TV. Oferta obejmuje wielomiesięczny dostęp do wybranych aplikacji w Smart TV. Na start dwa vouchery, a w ich ramach dostęp do HBO GO przez 3 miesiące oraz dostęp do Eleven Sports przez 6 miesięcy. Następnie, co 3 miesiące vouchery kolejno do: Filmbox Live (na 6 miesięcy), VOD.pl (na 6 miesięcy) oraz player.pl (na 6 miesięcy).

Więcej informacji na stronie: www.smartpack.samsung.pl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Matrix HDMI-4x2 4K

Rozdzielacz, przełącznik HDMI: 4 wejścia - 2 wyjścia (zgodny z...

290 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama