reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Samsung z ofertą Smart Pack

dodano: 2017-04-05 17:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/Samsung

Samsung Elite Smart Pack Samsung stworzył specjalne pakiety dla osób, które zakupią wybrane modele telewizorów tego producenta. Są to tak zwane Smart Pack, w ramach których można uzyskać dostęp do określonych treści. Welcome, Premium i Elite to nazwy trzech pakietów, jakie przygotowała dla swoich klientów firma Samsung.

Samsung Smart Pack


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Welcome Smart Pack jest przeznaczony dla posiadaczy Samsung UHD TV. Po zakupie tego modelu telewizora i otwarciu aplikacji Smart Pack, można odebrać przedłużony dostęp do Filmbox Live.

Premium Smart Pack to oferta dla posiadaczy Samsung Premium UHD TV. Wystarczy zarejestrować swój telewizor i odebrać voucher na 6 miesięcy do aplikacji Filmbox Live, a po trzech miesiącach kolejny voucher do aplikacji player.pl (na 6 miesięcy).

Elite Smart Pack został przygotowany specjalnie dla posiadaczy Samsung QLED TV. Oferta obejmuje wielomiesięczny dostęp do wybranych aplikacji w Smart TV. Na start dwa vouchery, a w ich ramach dostęp do HBO GO przez 3 miesiące oraz dostęp do Eleven Sports przez 6 miesięcy. Następnie, co 3 miesiące vouchery kolejno do: Filmbox Live (na 6 miesięcy), VOD.pl (na 6 miesięcy) oraz player.pl (na 6 miesięcy).

Więcej informacji na stronie: www.smartpack.samsung.pl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 - S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

850 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama