reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zoom TV w otwartym oknie UPC Polska

dodano: 2017-04-07 12:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Kino Polska TV

Zoom TV Abonenci UPC Polska, posiadający pakiet Select, w ramach otwartego okna do 7 maja 2017 roku będą mieli dostęp do kanału Zoom TV bez dodatkowych opłat. Zoom TV to kanał będący blisko ludzi i ich codziennych spraw. Obok reportaży z różnych stron Polski widzowie znajdą tam także programy rozrywkowe i publicystyczne, seriale, dokumenty, a także filmy.

Filozofia smaku Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeszcze w kwietniu Zoom TV proponuje premierowy program kulinarno-podróżniczy „Filozofia smaku”. W każdą niedzielę o godz. 17:00 Teo Vafidis, grecki podróżnik i szef kuchni, który drugą ojczyznę znalazł w Polsce, zabiera widzów w niezwykłą wędrówkę po najpiękniejszych miejscach współczesnej Hellady. Pokazuje jej piękne zakątki, obyczaje, a przede wszystkim wspaniałe lokalne potrawy. Prezentowane przez niego przepisy są smakowite, ale i proste - każdy będzie w stanie odtworzyć je w swojej kuchni. W pierwszym odcinku zaprasza na wyspę Naxos – największą wyspę archipelagu Cykladów. Teo zachwyci się greckim serem, wzruszy kultywowaniem kulinarnych tradycji, pokaże, jak przygotować prawdziwe frappe, a jego przyjaciel Jorgos – lokalny szef kuchni – przyrządzi niezwykłe pieczone śledzie. W kolejnych etapach podróży Teo nauczy się surfować (no, prawie…) i wyda tradycyjne greckie przyjęcie. Nie zabraknie też wielkiego greckiego wesela…

Sobotni blok kulinarny w Zoom TV uzupełniają „Gwiazdy na talerzu” - program, w którym znani polscy muzycy chwalą się swoimi kulinarnymi umiejętnościami i zdradzają zakulisowe anegdoty. W pierwszych odcinkach poznamy od kuchni zespół Feel, Rafała Brzozowskiego i Łukasza Zagrobelnego.

Ważną częścią oferty Zoom TV są programy lokalne. W kwietniu warto zwrócić uwagę nie tylko na reportersko-interwencyjne „Bliżej”, pełen ciekawostek „Kalejdoskop Polski” czy nowe odcinki „Spacerem po Wrocławiu”, ale też specjalną propozycję na pierwszy dzień świąt: „Zoom przy kawie” to program, w którym poznamy wielkanocne tradycje z różnych stron Polski.

Jak zwykle w Zoom TV znajdą też coś dla siebie fani ezoteryki i innych tajemniczych dziedzin. Czekają na nich kolejne odcinki przebojowych seriali „Szeptunka” i „Wiedźmy”, a także nowości: pokazywane po raz pierwszy dokumentalne cykle „Uciec od zła: Moje życie w sekcie” i „Zjawiska paranormalne”.

Zoom TV znaleźć można na dekoderach UPC pod numerami 114. (Horizon, Kaon) i 156. (Mediabox).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe Evo

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub analogowego AV...

690 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...
reklama