reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Azerbejdżan o nielegalnej dystrybucji przez NTV-Plus

dodano: 2017-04-08 17:22
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Azerbejdżan Przewodniczący Narodowej Rady ds. Telewizji i Radia Azerbejdżanu (NSTR), Nushiravan Maharramov, oświadczył, że na terytorium kraju świadczy nielegalne usługi kablowe znany rosyjski operator NTV-Plus. Agencja Interfax-Azerbaijan ustaliła, że wielu mieszkańców korzysta z tej sieci w celu oglądania meczów piłkarskich. Z kolei strona Haqqin.az informuje, że azerski regulator napisał o nielegalnym nadawaniu kanału NTV-Plus, lecz taki kanał nie istnieje.

NTV-Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Służba prasowa NTV-Plus w odpowiedzi dla branżowego portalu telesputnik.ru napisała, że firma nie prowadzi żadnej działalności na terytorium Azerbejdżanu, także bez pośredników i oficjalnych przedstawicieli. Pracownik operatora telewizji satelitarnej napisał również, że firma i jej partnerzy nie produkują kanałów pod marką NTV-Plus.

Wystąpienie przewodniczącego azerskiego regulatora medialnego odbyło się na posiedzeniu parlamentarnego komitetu ds. kultury, który rozpatrywał projekt ustawy "O nadawaniu sieci kablowej" w Azerbejdżanie. Na posiedzeniu zaznaczono, że obecnie w kraju działa 17 operatorów kablowych i kolejnych 15 firm, świadczących usługi IPTV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw SMART HD+: Opticum HD X310 + karta Smart HD+ 2m

Oferta Smart HD+ to ponad 50 kanałów po polsku w...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Debiutujący na rynku cyfrowy satelitarny odbiornik HD o wyjątkowo małych...

349 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja dual)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

750 zł Więcej...
reklama