SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Azerbejdżan o nielegalnej dystrybucji przez NTV-Plus

dodano: 2017-04-08 17:22
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Azerbejdżan Przewodniczący Narodowej Rady ds. Telewizji i Radia Azerbejdżanu (NSTR), Nushiravan Maharramov, oświadczył, że na terytorium kraju świadczy nielegalne usługi kablowe znany rosyjski operator NTV-Plus. Agencja Interfax-Azerbaijan ustaliła, że wielu mieszkańców korzysta z tej sieci w celu oglądania meczów piłkarskich. Z kolei strona Haqqin.az informuje, że azerski regulator napisał o nielegalnym nadawaniu kanału NTV-Plus, lecz taki kanał nie istnieje.

NTV-Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Służba prasowa NTV-Plus w odpowiedzi dla branżowego portalu telesputnik.ru napisała, że firma nie prowadzi żadnej działalności na terytorium Azerbejdżanu, także bez pośredników i oficjalnych przedstawicieli. Pracownik operatora telewizji satelitarnej napisał również, że firma i jej partnerzy nie produkują kanałów pod marką NTV-Plus.

Wystąpienie przewodniczącego azerskiego regulatora medialnego odbyło się na posiedzeniu parlamentarnego komitetu ds. kultury, który rozpatrywał projekt ustawy "O nadawaniu sieci kablowej" w Azerbejdżanie. Na posiedzeniu zaznaczono, że obecnie w kraju działa 17 operatorów kablowych i kolejnych 15 firm, świadczących usługi IPTV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik DIGITSAT PCM-1210 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

799 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1150 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF4008 E2 4K

Octagon SF4008 E2 4K - odbiornik UHD 4K z kodekiem...

999 zł Więcej...