reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa umowa Telewizji Puls i Sony Pictures Television

dodano: 2017-04-11 13:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Puls

Telewizja Puls TV Puls Puls 2 Puls2 Telewizja Puls i Sony Pictures Television, jeden z wiodących światowych dystrybutorów filmów i seriali, podpisały nową umowę i tym samym kontynuują wieloletnią współpracę. W ramach kontraktu Telewizja Puls wyemituje na antenie kanałów TV Puls i Puls 2 hity z gwiazdorską obsadą z portfolio Sony Pictures Television.

TV Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na mocy kontraktu Telewizja Puls uzyskuje wyłączne prawa telewizji ogólnodostępnej do emitowania zakupionych filmów. Wśród tytułów znalazły się tak głośne pozycje jak: animowany hit „Angry Birds Film”, zwariowana komedia „Cicha noc” z Sethem Rogenem i Josephem Gordon–Levittem, wojenne widowisko „Stalingrad” w reżyserii Fiodora Bondarczuka, thriller science fiction „Piąta fala” z Marią Bello, kultowy horror Francisa Forda Coppoli „Dracula” z Gary'm Oldmanem i Winoną Ryder, thriller z Jude’m Law’em „Morze Czarne”, komedia „Bohater ostatniej akcji” z Arnoldem Schwarzeneggerem, animacja „Sezon na misia 4: Strach się bać” i wiele innych.

To kolejna - po kontraktach z Monolith Films, BBC i Viacom - znacząca umowa programowa podpisana w tym roku przez Telewizję Puls.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw SMART HD+: Opticum HD X310 + karta Smart HD+ 2m

Oferta Smart HD+ to ponad 50 kanałów po polsku w...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Debiutujący na rynku cyfrowy satelitarny odbiornik HD o wyjątkowo małych...

349 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja dual)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

750 zł Więcej...
reklama