reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

A1 debiutuje na słoweńskim rynku

dodano: 2017-04-12 10:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: broadbandtvnews

A1 Austriacki operator telekomunikacyjny Telekom Austria Group zmienił nazwę swojego słoweńskiego oddziału Si.mobil na A1.

Si.mobil Simobil


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Komentując ten krok, Alejandro Plater, prezes Telekom Austria Group, powiedział: - Wprowadzenie do Słowenii silnej marki A1 jest kolejnym przykładem naszego strategicznego podejścia do wykorzystania dobrze sprawdzonych, skutecznych rozwiązań na więcej niż jednym rynku. W związku z powyższym, spodziewamy się, że ten środek będzie miał potencjał, by wnieść wkład do celów grupy w zakresie efektywności i wzrostu.

Dejan Turk, dyrektor generalny słoweńskiej spółki zależnej, dodał: - Dzięki marce A1, będziemy rozwijać nowe mocne strony na istniejącym rynku i zwiększać dynamikę, zarówno na rynku telefonii komórkowej, jak i telefonii stacjonarnej. Koncentrujemy się na nowych rozwiązaniach cyfrowych, które wprowadzamy na rynek. Niezależnie od tego, pozostajemy odpowiedzialnym dostawcą z doskonałą jakością usług i zadowoleniem klienta.

Telekom Austria Group zauważa, że ​​od czasu przejęcia operatora telefonii stacjonarnej Amis w 2015 roku, słoweńska spółka zależna Si.mobil przekształciła się od specjalisty ds. sieci telefonii komórkowej w konwergentnego usługodawcę. Obecność nowej marki ma na celu podkreślenie tej transformacji, a ponadto zaoferowanie wszystkim klientom korzyści dzięki lepszej jakości usług. Całe portfolio produktów jest przystosowane do słoweńskiego rynku i oferuje nowe rozwiązania w zakresie telewizji, Internetu, łączności mobilnej i stacjonarnej, podkreśla Telekom Austria Group.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm ze statywem

stalowa antena 65 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...
reklama