reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

A1 debiutuje na słoweńskim rynku

dodano: 2017-04-12 10:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: broadbandtvnews

A1 Austriacki operator telekomunikacyjny Telekom Austria Group zmienił nazwę swojego słoweńskiego oddziału Si.mobil na A1.

Si.mobil Simobil


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Komentując ten krok, Alejandro Plater, prezes Telekom Austria Group, powiedział: - Wprowadzenie do Słowenii silnej marki A1 jest kolejnym przykładem naszego strategicznego podejścia do wykorzystania dobrze sprawdzonych, skutecznych rozwiązań na więcej niż jednym rynku. W związku z powyższym, spodziewamy się, że ten środek będzie miał potencjał, by wnieść wkład do celów grupy w zakresie efektywności i wzrostu.

Dejan Turk, dyrektor generalny słoweńskiej spółki zależnej, dodał: - Dzięki marce A1, będziemy rozwijać nowe mocne strony na istniejącym rynku i zwiększać dynamikę, zarówno na rynku telefonii komórkowej, jak i telefonii stacjonarnej. Koncentrujemy się na nowych rozwiązaniach cyfrowych, które wprowadzamy na rynek. Niezależnie od tego, pozostajemy odpowiedzialnym dostawcą z doskonałą jakością usług i zadowoleniem klienta.

Telekom Austria Group zauważa, że ​​od czasu przejęcia operatora telefonii stacjonarnej Amis w 2015 roku, słoweńska spółka zależna Si.mobil przekształciła się od specjalisty ds. sieci telefonii komórkowej w konwergentnego usługodawcę. Obecność nowej marki ma na celu podkreślenie tej transformacji, a ponadto zaoferowanie wszystkim klientom korzyści dzięki lepszej jakości usług. Całe portfolio produktów jest przystosowane do słoweńskiego rynku i oferuje nowe rozwiązania w zakresie telewizji, Internetu, łączności mobilnej i stacjonarnej, podkreśla Telekom Austria Group.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw SMART HD+: Opticum HD X310 + karta Smart HD+ 2m

Oferta Smart HD+ to ponad 50 kanałów po polsku w...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Debiutujący na rynku cyfrowy satelitarny odbiornik HD o wyjątkowo małych...

349 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja dual)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

750 zł Więcej...
reklama