reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio z ofertą na Wielkanoc

dodano: 2017-04-13 05:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Rock Radio (Agora) przygotowało dla swoich słuchaczy cykl specjalnych audycji na Wielkanoc. Od soboty do poniedziałku (od 15 do 17 kwietnia br.) redakcja rozgłośni spróbuje choć na chwilę odciągnąć ich od świątecznego stołu. Pomogą w tym m.in. gwiazdy, które pojawią się w studiu - Wojciech Pijanowski, Alan Andersz, Krzysztof Szewczyk, Antoni Królikowski, Radosław Majdan oraz Rafał Sonik, a także prezenterzy - Mariusz Stelmaszczyk, Cezary Bielak i Piotr Kędzierski.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 15 kwietnia br. od godziny 9:00 do 14:00 w audycji „Poświęceni w Rock Radiu” przybliżone zostaną historie muzyków, którzy angażują się w akcje charytatywne. W godzinach 14:00-19:00 Mariusz Stelmaszczyk udowodni, że „Klasyka rocka łączy pokolenia” i razem z Wojciechem Pijanowskim, Alanem Anderszem, Krzysztofem Szewczykiem i Antonim Królikowskim poszuka wspólnych elementów na listach ich ulubionych przebojów.

W świąteczną niedzielę, 16 kwietnia br. Cezary Bielak zaprosi słuchaczy na audycję „Wielki rock na Wielkanoc!”, w której przybliży m.in. najzabawniejsze sytuacje z historii rocka. Po godzinie 14:00 w programie „Jarmark wielkanocny” Mariusz Stelmaszczyk opowie o najciekawszych premierach książkowych, filmowych i teatralnych oraz o interesujących wydarzeniach kulturalnych, które mają miejsce w te święta.

Również w Lany Poniedziałek - 17 kwietnia br. - nie zabraknie świątecznych edycji najpopularniejszych audycji Rock Radia. Od godziny 7:00 na antenie pojawi się „Woda na młyn”, czyli wielkanocne „Powstanie Rock Radia”, a w nim m.in. „Ja Ja” - lekcja języka niemieckiego z Agatą Dudą oraz „Ranking 10 największych jajogłowych w kraju”. Swoich faworytów słuchacze mogą zgłaszać pod numerem telefonu (22) 4444 066 lub pod adresem poczty elektronicznej: [email protected]

Od godziny 10:00 do 14:00 w „Przystanku Wielkanoc”, czyli świątecznym wydaniu audycji „Piotr Kędzierski Show/PKS” (więcej tutaj), Piotr Kędzierski zabierze słuchaczy do Krakowa, skąd prosto z quada poprowadzi program z Rafałem Sonikiem - zwycięzcą rajdu Dakar. O godzinie 14:00 na antenie zagości audycja „Rock Radio gra na święta”, w której słuchacze będą mogli opowiedzieć swoje zabawne anegdoty związane z Lanym Poniedziałkiem, a także wziąć udział w świątecznym konkursie „Co było pierwsze: kura czy jajko?”. Zadaniem uczestników będzie wskazanie spośród dwóch piosenek jednego wykonawcy utworu, który powstał jako pierwszy. Między godziną 18:00 a 22:00 Cezary Bielak zaprosi słuchaczy na „Klasyczny wieczór” w sportowym duchu, podczas którego jego gościem będzie Radosław Majdan.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena siatkowa TURBO 35dB

Siatkowa szerokopasmowa, antena telewizyjna pracująca w paśmie 174-862MHz (6-69k) ze...

35 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm z przyssawką

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę.

139 zł Więcej...
reklama