reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ivan Delgado vs Charles Huerta w Fightklubie

dodano: 2017-04-13 10:35
autor: Jakub Sulisz | źródło: Fightklub

Ivan Delgado vs Charles Huerta Fightklub Niepokonany na zawodowych ringach, mający przed sobą duże możliwości w wadze superpiórkowej Ivan Delgado w najbliższy weekend skrzyżuje rękawice z solidnym Charlesem Huertą. Na żywo tylko w kanale Fightklub.

Ivan Delgado vs Charles Huerta Fightklub


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O 26-letnim Delgado trudno mówić na razie, że do niego należeć będzie przyszłość wagi lekkiej. Pochodzący z Los Angeles pięściarz pracuje dopiero na swój dorobek, robi jednak wszystko, aby jego pozycja w światowych rankingach sukcesywnie zyskiwała na znaczeniu. „Striker” stoczył dotychczas 12 walk – wygrał 11 z nich i jedną – na początku swojej kariery – zremisował. W swoich ostatnich pojedynkach efektownie pokonał przez nokaut Alejandro Ochoę i Roberto Carlosa Riverę, w nocy z piątku na sobotę w Belasco Theater zrobi wszystko, żeby udowodnić, że zwycięstwa te nie były dziełem przypadku i że należy mu się baczniej przyglądać jako zawodnikowi, który w niedalekiej przyszłości może odgrywać w niższych kategoriach wagowych pierwszoplanowe role.

Pierwszym poważnym testem Delgado będzie starcie z Huertą, niedawnym pretendentem do pasów WBA-NABA i WBO NABO. 30-latek z Paramount w obu tych potyczkach musiał niestety uznać wyższość rywali i były to dwie z pięciu porażek, jakie poniósł w dotychczasowej karierze. Poza tym osiemnastokrotnie zwyciężał, w swoich najważniejszych jak dotychczas walkach nie potrafił jednak dotrzymać kroku rywalom. W piątkowej walce również nie będzie faworytem, zrobi jednak wszystko, aby sprawić niespodziankę. Huerta zdaje sobie bowiem świetnie sprawę, że dla niego będzie to być może jedna z ostatnich szans na poważniejsze zaistnienie w światowym boksie. Jeśli nie zda tego egzaminu, trudno będzie mu wpaść w nurt walk, w których rozdawane są pasy nie tylko mistrza świata, ale i mniejszych federacji.

Ivan Delgado vs Charles Huerta w nocy z 14 na 15 kwietnia na żywo wyłącznie w Fightklubie.

Początek transmisji z Belasco Theater o godz. 4:00.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 65 cm

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...

Moduł Viaccess + karta BIS TV Panorama 1 rok

Moduł Viaccess 5.0 + karta w Viaccess z rocznym abonamentem...

700 zł Więcej...
reklama