reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ivan Delgado vs Charles Huerta w Fightklubie

dodano: 2017-04-13 10:35
autor: Jakub Sulisz | źródło: Fightklub

Ivan Delgado vs Charles Huerta Fightklub Niepokonany na zawodowych ringach, mający przed sobą duże możliwości w wadze superpiórkowej Ivan Delgado w najbliższy weekend skrzyżuje rękawice z solidnym Charlesem Huertą. Na żywo tylko w kanale Fightklub.

Ivan Delgado vs Charles Huerta Fightklub


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O 26-letnim Delgado trudno mówić na razie, że do niego należeć będzie przyszłość wagi lekkiej. Pochodzący z Los Angeles pięściarz pracuje dopiero na swój dorobek, robi jednak wszystko, aby jego pozycja w światowych rankingach sukcesywnie zyskiwała na znaczeniu. „Striker” stoczył dotychczas 12 walk – wygrał 11 z nich i jedną – na początku swojej kariery – zremisował. W swoich ostatnich pojedynkach efektownie pokonał przez nokaut Alejandro Ochoę i Roberto Carlosa Riverę, w nocy z piątku na sobotę w Belasco Theater zrobi wszystko, żeby udowodnić, że zwycięstwa te nie były dziełem przypadku i że należy mu się baczniej przyglądać jako zawodnikowi, który w niedalekiej przyszłości może odgrywać w niższych kategoriach wagowych pierwszoplanowe role.

Pierwszym poważnym testem Delgado będzie starcie z Huertą, niedawnym pretendentem do pasów WBA-NABA i WBO NABO. 30-latek z Paramount w obu tych potyczkach musiał niestety uznać wyższość rywali i były to dwie z pięciu porażek, jakie poniósł w dotychczasowej karierze. Poza tym osiemnastokrotnie zwyciężał, w swoich najważniejszych jak dotychczas walkach nie potrafił jednak dotrzymać kroku rywalom. W piątkowej walce również nie będzie faworytem, zrobi jednak wszystko, aby sprawić niespodziankę. Huerta zdaje sobie bowiem świetnie sprawę, że dla niego będzie to być może jedna z ostatnich szans na poważniejsze zaistnienie w światowym boksie. Jeśli nie zda tego egzaminu, trudno będzie mu wpaść w nurt walk, w których rozdawane są pasy nie tylko mistrza świata, ale i mniejszych federacji.

Ivan Delgado vs Charles Huerta w nocy z 14 na 15 kwietnia na żywo wyłącznie w Fightklubie.

Początek transmisji z Belasco Theater o godz. 4:00.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama