SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Eleven Sports 3

dodano: 2017-04-13 13:01 | aktualizacja: 2017-04-13 16:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports

Eleven Sports 3 13 kwietnia br. Eleven Sports uruchomił swój trzeci kanał w Belgii. Eleven Sports 3 jest dostępny w językach flamandzkim i francuskim na stronie internetowej www.elevensports.be oraz przez aplikację Eleven Sports.

Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports 3 będzie transmitować dodatkowe mecze piłki nożnej, w tym LaLiga, Serie A i Ligue 1 oraz pokazywać inne sporty, które są popularne na lokalnym rynku, w tym Euro Hockey League, Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych, Premier League Darts i World Cup of Darts oraz MMA - Cage Warriors.

Nowy kanał OTT będzie działać równolegle z dwoma istniejącymi już w Belgii kanałami: Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2. Poza dostępnością online i za pośrednictwem aplikacji, prowadzone są negocjacje z dystrybutorami w celu udostępnienia Eleven Sports 3 w ich pakietach telewizyjnych.
 

- Wprowadzenie Eleven Sports 3 zapewnia, że będziemy dostarczać jeszcze większą ilość treści sportowych światowej klasy fanom w całej Belgii, dając im jednocześnie okazję do oglądania ich ulubionych zawodników, zespołów i dyscyplin sportowych, nie martwiąc się o nakładanie się transmisji - powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający Eleven Sports. - W zgodzie z naszą strategią dostarczania treści, które są popularne na lokalnym rynku, cieszymy się również z zaoferowania fanom miejsc w pierwszym rzędzie na międzynarodowych imprezach, takich jak World Cup of Darts i Euro Hockey League - dając im rozrywkę, której chcą, kiedy jej chcą.

Fani w Belgii mogą zakupić wszystkie trzy kanały Eleven Sports jako pakiet w cenie 9,99 euro na miesiąc lub 99 euro na rok. Alternatywnie, można wykupić dostęp tylko do Eleven Sports 3 w cenie 1 euro na dzień lub 1,50 euro na tydzień.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2850 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa UNI-LINE 560HVD

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej do pracy w obu...

75 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

2070 zł Więcej...