reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał dla dzieci Pop we włoskim DVB-T

dodano: 2017-04-13 15:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sony

Pop Sony SPTN Pierwszy we Włoszech niekodowany kanał od Sony Pictures Television Networks zostanie uruchomiony 4 maja 2017 roku. Pop będzie stacją skierowaną do dzieci. Po przejęciu przez SPTN kanału NekoTV (pozycja 45. we włoskiej naziemnej telewizji cyfrowej) od Television Broadcasting System, stacja zostanie przekształcona w Pop.

Kuu Kuu Harajuku


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pop nadaje w Wielkiej Brytanii od 2003 roku. Jej widzowie mogą oglądać takie produkcje, jak „Power Rangers”, „Transformers” czy „Kuu Kuu Harajuku”.
 

- Dzisiejszego dnia wkraczamy w nową erę naszej europejskiej działalności, ogłaszając start Pop - wiodącej marki dla dzieci od SPTN i pierwszego kanału FTA na rozwijającym się rynku naziemnej telewizji cyfrowej we Włoszech - komentuje Kate Marsh, wiceprezes na Europę Zachodnią w SPTN. - Sieć telewizyjna Pop od Sony jest wielkim hitem dla dzieci w innych krajach w Europie, a teraz jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem tego kanału we Włoszech, oferując dzieciom i rodzinom popularne programy, takie jak „Kuu Kuu Harajuku”, „Wild Kratts and The Insectibles”, które będą zupełnie nowe dla widzów FTA we Włoszech i oferowane na wyłączność przez Pop.

Pop we Włoszech będzie skierowany do dziewczynek i chłopców w wieku 6-9 lat. Będzie można w nim zobaczyć takie produkcje, jak „The Deep”, „Kuu Kuu Harajuku”, „The Insectibles” i „Power Rangers Ninja Steel”. Nadawca zamierza współpracować także z lokalnymi wytwórniami - np. z Maga Animation stworzy serię krótkich animacji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable + Twin Inverto IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable + 2Legacy marki...

199 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1049 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Nowa, polska antena epoksydowa - offset 1,6m w wersji AE...

1600 zł Więcej...
reklama