reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” w HGTV

dodano: 2017-04-16 16:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

HGTV Home & Garden TV „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” W wielkanocny poniedziałek, 17 kwietnia br. o godzinie 17:00 kanał HGTV Home & Garden TV pokaże prapremierowy odcinek nowego programu „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”. Regularna emisja premierowych odcinków rozpocznie się od 14 maja br., w każdą niedzielę o godzinie 17:00. - To samo wnętrze. Dwie kompletnie różne stylizacje. Dorota Szelągowska jak nikt inny potrafi odmienić przestrzeń na kilka różnych sposobów. Wszystko bez wyburzania i gruntownego remontu! - czytamy w opisie. TVN Style zaprasza natomiast na „Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej”.

HGTV Home & Garden TV „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”

- Zagracone pokoje dziecięce, sypialnie bez charakteru, stare i brzydkie salony. Chcesz coś zmienić w swoim domu? Zobacz jak robi to Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz w nowym programie chce pokazać widzom, jak łatwo można przeprowadzić metamorfozę jednego pomieszczenia na kilka różnych sposobów. Prowadząca udowodni, że widoczna zmiana wystroju nie zawsze wymaga totalnej demolki. Wystarczy dobry pomysł i trochę zapału do realizacji - czytamy w opisie.

W każdym odcinku w swoim warsztacie krok po kroku pokaże, jak samodzielne wykonać różnego rodzaju dekoracje czy przerobić meble. Podzieli się z widzami dekoratorskimi patentami. Odwiedzi swoje ulubione miejsca z których czerpie inspiracje i spotyka się z różnymi specjalistami.
 
Dorota Szelągowska w programie „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, foto: TVN
Dorota Szelągowska w programie „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, foto: TVN
Dorota Szelągowska w programie „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, foto: TVN
Dorota Szelągowska w programie „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, foto: TVN


„Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej”

W poniedziałek, 17 kwietnia br. o 8:10 TVN Style przypomni program „Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej”. W świątecznej odsłonie metamorfoz Dorota Szelągowska po raz kolejny zaprasza do swojego domu. W odcinku zobaczymy między innymi, jak przygotować mieszkanie na święta wielkanocne.

- Dorota Szelągowska pokaże, jak uporządkować przedświąteczny chaos i udowodni, że stworzenie pięknych dekoracji świątecznych nie jest ani trudne, ani pracochłonne, a może być wspaniałym pomysłem na wspólną zabawę z całą rodziną. Podpowie także, jak efektownie i oryginalnie nakryć świąteczny stół, ozdobić dom kwiatami oraz jak przygotować domowy ogród ziołowy - czytamy w opisie.

„Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” - emisja w poniedziałek, 17 kwietnia 2017 roku o 17:00 w HGTV Home & Garden TV (HGTV Home & Garden TV HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2590 zł Więcej...
reklama