reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Amerykańska mamuśka w kwietniu na FOX Comedy

dodano: 2017-04-19 11:59
autor: Jan Borejko | źródło: FOX Comedy

Amerykańska mamuśka FOX Comedy Kwiecień powoli się kończy, ale FOX Comedy przygotował jeszcze jedną komediową premierę - Amerykańska mamuśka. Pomysłodawczynią i scenarzystką produkcji jest Sarah Dunn (Sekrety Weroniki). Serial opowiada o codziennym życiu przeciętnej pani domu, żony i matki trójki dzieci, Katie Otto (Katy Mixon, Mike & Molly).

Amerykańska mamuśka FOX Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mieszkająca w Westport, bogatym przedmieściu Nowego Jorku, bohaterka nie tylko ma problem z przeszkadzającą jej sporą nadwagą, z którą nie chce nic zrobić, lecz również pragnie się wyróżnić spośród żyjących naokoło atrakcyjnych i lepiej wyglądających kobiet oraz ich „uprzywilejowanych” dzieci.

W pierwszym odcinku oprócz Katie poznajemy jej męża Grega (Dedrich Bader, Figurantka) profesora uniwersyteckiego; lubiącą sport córkę Taylor (Meg Donnelly), która próbuje dorównać swoim rówieśnikom; syna Oliviera (Daniel DiMaggio) oraz Ann-Kat (Julia Butters), czyli najmłodszą córkę, która zmaga się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi.
 

Czy wiesz, że?
  • Pierwotnie serial miał nazywać się "The Second Fattest Housewife in Westport", czyli „Druga najgrubsza żona z przedmieścia”. Jednak po konsultacjach producenci bardzo szybko wycofali się z tego pomysłu.
  • Katy Mixon przyznała w jednym z wywiadów, że nie przejmuje się tak mocno swoją wagą, jak jej bohaterka Katie. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia, ale jak chce zjeść muffina, to go zjem i tyle – powiedziała w jednym z wywiadów.
  • Front domu rodziny Otto to tak zwany Paramount House na Colonial Street  na terenie Universal Studios w Hollywood, który nie raz został użyty podczas zdjęć różnych produkcji, jak serial z 1957 roku Leave It To Beaver, czy Marcus Welby, lekarz medycyny z 1969 r.
  • Postać głównej bohaterki jest luźno oparta na prawdziwym życiu Sary Dunn, czyli producentki i pomysłodawczyni produkcji. Za to jej mąż to prawie w stu procentach odwzorowanie mojego prawdziwego męża – mówiła Dunn w wywiadach.
  • Katy Mixon pochodzi w bardzo dużej rodziny. Miała sześć sióstr i jednego brata i to ona była za wszystkich odpowiedzialna. Dlatego na planie serialu znana jest z tego, że lubi się wszystkimi opiekować i pomagać, kiedy ktoś ma problem.
  • Westport, w którym dzieje się akcja produkcji, to jedno z przedmieść Nowego Jorku, mimo że jest położone od niego o 90 km i znajduje się już w stanie Connecticut.
Jak Katie odnajdzie się w świecie bogatych, amerykańskich przedmieść, będziemy mogli sprawdzić 23 kwietnia od godz. 22:00 tylko na FOX Comedy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI LKV388M Matrix do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI typu Matrix. Urządzenie przesyła sygnał HDTV np....

820 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama