reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Golf Channel Polska i E-Sport TV w sieci Vectra

dodano: 2017-04-19 12:14 | aktualizacja: 2017-04-19 12:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra 20 kwietnia br. w ofercie cyfrowej Vectry pojawią się dwa nowe kanały HD - Golf Channel Polska oraz E-Sport TV. Zostaną one włączone do pakietu Sport na Ostro i tym samym zwiększą liczbę programów nadawanych w wysokiej rozdzielczości do 108.

Vectra E-Sport TV Golf Channel Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Golf Channel Polska będzie dostępny w pakiecie Sport na Ostro na pozycji EPG 216, a E-Sport TV na pozycji EPG 214.
 

– Systematycznie wzbogacamy i uzupełniamy naszą ofertę programową o nowe pozycje, co sprawia że jesteśmy jednym z liderów na rynku, jeśli chodzi o jej bogactwo. Rozbudowując programming, dbamy o potrzeby każdego członka rodziny. Szczególne miejsce w Vectrze zajmuje oferta kanałów sportowych. Wprowadzając dwa nowe programy, zaoferujemy naszym abonentom jeszcze więcej sportowych emocji z ciekawym contentem – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

Po włączeniu programu Golf Channel Polska i E-Sport TV w ofercie Vectry będzie 245 kanałów, w tym 108 w jakości HD. Oferta Vectry to również 8 pakietów premium o różnorodnej tematyce – film, sport, erotyka. Także 16 programów radiowych nadawanych cyfrowo. Poprzez bezpłatną usługę TV Online abonenci Vectry mogą oglądać 100 wybranych programów telewizyjnych na komputerze, a także na urządzeniach mobilnych (tablet, smartfon), korzystając z aplikacji Vectra TV Online.

Golf Channel Polska to sportowo-lifestyle'owy kanał telewizyjny, pełen emocji i rywalizacji na żywo. Tylko w Golf Channel Polska kibice mogą oglądać transmisje live z PGA Tour – najbardziej prestiżowej serii zawodów golfowych na świecie. Realizacja z wykorzystaniem najnowszych technologii, na nowo pokazuje czym jest golf. Niewiarygodne uderzenia zawodowców, napięcie i tempo współczesnego, atletycznego światowego golfa, a do tego, dla każdego – bogata oferta programów szkoleniowych, rozrywkowych i informacyjnych, związanych z tym olimpijskim sportem. Golf Channel Polska – 24h, jakość HD, polski komentarz.

E-Sport TV - głównym punktem ramówki kanału są rozgrywki e-sportowe oraz relacje z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie. Pozostały czas antenowy wypełniają programy rozrywkowe, dokumentalne oraz talk-show osadzone w klimacie elektronicznej rozgrywki. W ten sposób telewizja chce dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców niż ta, która aktualnie ogląda takie rozgrywki w Internecie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena AX 1000+ Combo LTE ProLine dla MUX 8

Nowy model anteny dla naziemnej TV cyfrowej - szerokopasmowa antena...

89 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...
reklama