SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Golf Channel Polska i E-Sport TV w sieci Vectra

dodano: 2017-04-19 12:14 | aktualizacja: 2017-04-19 12:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra 20 kwietnia br. w ofercie cyfrowej Vectry pojawią się dwa nowe kanały HD - Golf Channel Polska oraz E-Sport TV. Zostaną one włączone do pakietu Sport na Ostro i tym samym zwiększą liczbę programów nadawanych w wysokiej rozdzielczości do 108.

Vectra E-Sport TV Golf Channel Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Golf Channel Polska będzie dostępny w pakiecie Sport na Ostro na pozycji EPG 216, a E-Sport TV na pozycji EPG 214.
 

– Systematycznie wzbogacamy i uzupełniamy naszą ofertę programową o nowe pozycje, co sprawia że jesteśmy jednym z liderów na rynku, jeśli chodzi o jej bogactwo. Rozbudowując programming, dbamy o potrzeby każdego członka rodziny. Szczególne miejsce w Vectrze zajmuje oferta kanałów sportowych. Wprowadzając dwa nowe programy, zaoferujemy naszym abonentom jeszcze więcej sportowych emocji z ciekawym contentem – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

Po włączeniu programu Golf Channel Polska i E-Sport TV w ofercie Vectry będzie 245 kanałów, w tym 108 w jakości HD. Oferta Vectry to również 8 pakietów premium o różnorodnej tematyce – film, sport, erotyka. Także 16 programów radiowych nadawanych cyfrowo. Poprzez bezpłatną usługę TV Online abonenci Vectry mogą oglądać 100 wybranych programów telewizyjnych na komputerze, a także na urządzeniach mobilnych (tablet, smartfon), korzystając z aplikacji Vectra TV Online.

Golf Channel Polska to sportowo-lifestyle'owy kanał telewizyjny, pełen emocji i rywalizacji na żywo. Tylko w Golf Channel Polska kibice mogą oglądać transmisje live z PGA Tour – najbardziej prestiżowej serii zawodów golfowych na świecie. Realizacja z wykorzystaniem najnowszych technologii, na nowo pokazuje czym jest golf. Niewiarygodne uderzenia zawodowców, napięcie i tempo współczesnego, atletycznego światowego golfa, a do tego, dla każdego – bogata oferta programów szkoleniowych, rozrywkowych i informacyjnych, związanych z tym olimpijskim sportem. Golf Channel Polska – 24h, jakość HD, polski komentarz.

E-Sport TV - głównym punktem ramówki kanału są rozgrywki e-sportowe oraz relacje z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie. Pozostały czas antenowy wypełniają programy rozrywkowe, dokumentalne oraz talk-show osadzone w klimacie elektronicznej rozgrywki. W ten sposób telewizja chce dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców niż ta, która aktualnie ogląda takie rozgrywki w Internecie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

999 zł Więcej...