Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu La Ligi Santander: Sevilla FC – Granada CF. Transmisje live z losowania Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w Canal+ Sport, nSport+ i Eurosport 1.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
08:30 Golf: PGA European Tour w Shenzen: 2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Losowanie 1/2 finału
Komentarz: Piotr Laboga
12:30 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie 1/2 finału
Komentarz: Bartosz Gleń
01:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Chicago Bulls – Boston Celtic
Komentarz: Michał Łopacinski, Wojciech Kijanowski CANAL+ Sport 2
03:00 (pt/so) Sporty walki: MMA Bellator 178: Daniel Straus – Patrico Freire
Komentarz: Edward Durda, Karol Matuszczak Eleven
20:45 Piłka nożna: La Liga Santander: Sevilla FC – Granada CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
Eleven Sports
20:45 Piłka nożna: Championship: Norwich City – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Michał Mitrut
Eurosport 1
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Losowanie 1/2 finału
13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie 1/2 finału
13:15 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 7
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 7
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 7 Eurosport 2
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 7
14:30 Kolarstwo szosowe: Tour of the Alps: Etap 5
15:45 Kolarstwo szosowe: Tour of Croatia: Etap 4
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – TSG 1899 Hoffenheim nSport+
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Losowanie 1/2 finału
Komentarz: Piotr Laboga
12:30 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie 1/2 finału
Komentarz: Bartosz Gleń
13:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: FC Barcelona – Red Bull Salzburg
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda
17:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: Real Madryt – SL Benfica
Komentarz: Piotr Domagała, Leszek Orłowski Polsat Sport
11:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo: 1/4 finału
Komentarz: Dawid Olejniczak
13:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo: 1/4 finału
Komentarz: Katarzyna Nowak
16:00 Wyścigi motocyklowe: Moto 3, Grand Prix Ameryk: 1. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
17:00 Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Ameryk: 1. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
18:00 Wyścigi motocyklowe: Moto 2, Grand Prix Ameryk: 1. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
20:45 Piłka nożna: Nice 1. liga: Górnik Zabrze – Wigry Suwałki
Komentarz: Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński Polsat Sport Extra
13:30 Piłka nożna: Chinese Super League: Shanghai SIPG FC – Hebei China Fortune FC
Komentarz: Szymon Rojek, Andrzej Strejlau
16:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo: 1/4 finału
Komentarz: Tomasz Tomaszewski
17:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo: 1/4 finału
Komentarz: Tomek Lorek
20:10 Wyścigi motocyklowe: Moto 3, Grand Prix Ameryk: 2. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
21:05 Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Ameryk: 2. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
22:05 Wyścigi motocyklowe: Moto 2, Grand Prix Ameryk: 2. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak TVP Sport
12:00 Gimnastyka: Mistrzostwa Europy, Cluj: Finał wieloboju mężczyzn
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Zdzieszyński
18:40 Boks: Mecz towarzyski, Brodnica: Polska– Niemcy
Komentarz: Piotr Jagiełło
01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: Ottawa Senators – Boston Bruins
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski, Michał Ruszel
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.