reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Magda Gessler i „Rammer Jammer”

dodano: 2017-04-19 18:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Kuchenne rewolucje” W czwartek, 20 kwietnia br. o godzinie 21:30 w telewizji TVN, a w kolejnych dniach w ITVN (TVN International), wyemitowany zostanie dziesiąty odcinek piętnastego sezonu programu „Kuchenne rewolucje” (więcej tutaj). Magda Gessler zawita do Głogówka, by pomóc uratować restaurację „Rammer Jammer”, którą prowadzi Katarzyna. Czy uda się znaleźć pomysł na lokal i zaskarbić sobie tamtejszych klientów?

TVN „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tym razem Magda Gessler odwiedzi Głogówek, miasto w województwie opolskim, gdzie mieszka młoda mama - Katarzyna. Kobieta z zawodu jest kosmetyczką, natomiast z zamiłowania pasjonatką gotowania i blogerką kulinarną, dlatego pewnego dnia postanowiła założyć własny biznes. Razem z mężem, który pracuje w bazie transportowej wykorzystali szansę na założenie punktu gastronomicznego. Małżeństwo postawiło wszystko na jedną kartę, wydzierżawiło prześliczny budynek na terenie bazy, w którym zdecydowało się zarówno zamieszkać z całą rodziną, jak i otworzyć restaurację.
 
Magda Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN
Magda Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN


Z początku dobra lokalizacja, jak i pomysł na kuchnię amerykańską z szybkimi daniami jak hamburgery i frytki, zaskarbił sobie klientelę i przynosił zyski. Niestety, po jakimś czasie pojawiły się problemy osobiste, które położyły się cieniem na funkcjonowaniu restauracji. Katarzyna rozwiodła się z mężem, restauracja przestała funkcjonować w ustalonych godzinach, klienci często zastawali bar zamknięty i odchodzili z kwitkiem. Katarzyna straciła zapał do pracy i chęć do działania. Przestała dbać zarówno o siebie, jak i lokal. Do pomocy Katarzynie ruszyli rodzicie i przyjaciółka, którzy starają się uratować upadający biznes.

Czy przyjazd Magdy Gessler pomoże zrewolucjonizować zarówno lokal, jak i podejście samej właścicielki? Czy Katarzyna ma jeszcze serce do gastronomii, czy zawalczy o siebie, rodzinę i  biznes? Czy uda się także przekonać zniechęconych gości, że warto znowu stołować się u Katarzyny? Przekonamy się oglądając dziesiąty odcinek piętnastego sezonu programu „Kuchenne rewolucje”.

„Kuchenne rewolucje” - sezon 15., emisja w czwartki o 21:30 w TVN (TVN HD). Program ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie TVN (TVN HD) i TVN Style (TVN Style HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 890 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

95 zł Więcej...
reklama