reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Gwiazda serialu Polo TV i lekcja burleski

dodano: 2017-04-19 20:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV „Damy i wieśniaczki.PL” grafika rysunek animacja bajka W czwartek, 20 kwietnia br. o godzinie 22:00 na antenie telewizji TTV wyemitowany zostanie ósmy odcinek drugiego sezonu programu „Damy i wieśniaczki.PL” (więcej tutaj). Dorota Kłębokowska - tytułowa dama, na co dzień organizuje pokazy mody oraz prowadzi szkołę modelingu i dobrych manier w Warszawie. Jest także aktorką, znaną m.in. z roli w serialu Polo TV „Miłość w rytmie disco” (więcej tutaj). Luksus jest jej sposobem na życie i lekką ręką wydaje na siebie kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Dama lubi czuć się wyjątkowa, dlatego ubrania, specjalnie dla niej, szyje zaufana projektantka mody.

TTV „Damy i wieśniaczki.PL” Justyna Pawlicka TVN „Top Model”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dorota Kłębokowska jest pewną siebie i atrakcyjną kobietą, o której względy zabiega mnóstwo mężczyzn. Czy niezależna bizneswoman będzie w stanie podporządkować się czyimś poleceniom? Jak poradzi sobie z dojeniem krów, których się panicznie boi? Czy wielbicielce zdrowej kuchni zasmakuje wiejski salceson i chleb ze smalcem? Czy doceni wypłatę, którą otrzyma za pomoc w oborze? Czym dla niej okaże wolontariat w hospicjum?
 
Dorota Kłębokowska w programie „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN
Dorota Kłębokowska w programie „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN
Dorota Kłębokowska i uczestnik programu „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN
Dorota Kłębokowska i uczestnik programu „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN
Dorota Kłębokowska (w środku) i uczestniczki programu „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN
Dorota Kłębokowska (w środku) i uczestniczki programu „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN
Michalina w programie „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN
Michalina w programie „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN


W miejscowości Rudno, w województwie pomorskim, w dwuizbowym domku z mężem i trójką dzieci, mieszka wieśniaczka Michalina. Przeciekający dach i brak centralnego ogrzewania, to tylko część problemów z jakimi mierzy się każdego dnia. Niespełna trzy tysiące dochodu miesięcznie nie wystarcza pięcioosobowej rodzinie na godne życie. Michalina nie może pozwolić sobie nawet na najmniejsze przyjemności. Czy nieśmiała wieśniaczka poczuje się w końcu atrakcyjną kobietą? Czego nowego matka trójki pociech nauczy się w mieście o wychowywaniu dzieci? Na co, licząca każdy grosz wieśniaczka, wyda sporą sumę pieniędzy? Czy przypadnie jej do gustu lekcja burleski?

Po trzech dniach bohaterki spotkają się na wspólnej kolacji. Czy będą w stanie wzajemnie siebie zrozumieć? Dlaczego jedna z nich stwierdzi, że powtórnie zamieniłaby się życiem ze swoją zmienniczką? Czy staną się dla siebie wzajemnie inspiracją? Przekonamy się wkrótce.

Dodajmy, iż widzowie TTV mogą również oglądać wersje ukraińską i rosyjską programu („Damy i wieśniaczki. Ukraina” i „Damy i wieśniaczki. Rosja”).

„Damy i wieśniaczki.PL” - sezon 2., emisja w czwartki o 22:00 w TTV (TTV HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Combo

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

850 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

95 zł Więcej...
reklama