reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Golf Channel Polska w pierwszych kablówkach

dodano: 2017-04-20 11:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Golf Channel Polska

Golf Channel Golf Channel Polska rozpoczyna współpracę z operatorami telewizji kablowej. Multimedia Polska i Vectra to pierwsi operatorzy cyfrowej telewizji kablowej, którzy do swojej oferty programowej włączyli nowy kanał sportowo-lifestylowy, w całości poświęcony golfowi.

Golf Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 13 kwietnia br., abonenci cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polska mogą w pakietach Superbox i Maxbox na numerach EPG 133 – HFC oraz EPG 346 – IPTV, zobaczyć pełną ofertę programową sportowo-lifestylowego kanału Golf Channel Polska.

Od 20 kwietnia br. Golf Channel Polska jest dostępny dla abonentów cyfrowej Vectry w pakiecie Sport na Ostro na pozycji EPG 216.
 

– Po udanej premierze Golf Channel Polska na satelitarnej platformie Cyfrowego Polsatu i w internetowej ofercie Ipla, nadszedł czas na poszerzenie zasięgu. Od pierwszego dnia emisji otrzymujemy wiele pytań o dostępność kanału w ofercie operatorów sieci kablowych. Pierwszą dobrą wiadomość mamy dla abonentów cyfrowych usług firm Multimedia Polska oraz Vectra. Cieszę się z nawiązania współpracy ze ścisłą czołówką polskiej branży komunikacji elektronicznej – mówi Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący rady nadzorczej Golf Channel Polska.

– Zainteresowanie widzów to ogromna satysfakcja dla całego zespołu realizującego Golf Channel Polska. Dlatego też w odpowiedzi na liczne prośby i zapytania – intensywnie działamy, by Golf Channel Polska był szeroko dostępny. Kanał już od miesiąca jest dostępny na platformie satelitarnej naszego strategicznego partnera Cyfrowego Polsatu, a także obecnie w sieciach kablowych Multimedia Polska i Vectra, oraz wszędzie w serwisie Ipla. Mamy nadzieję, że wkrótce nawiążemy współpracę z kolejnymi operatorami kablowymi, rozmowy są w toku. Miłośników golfa w całej Polsce nie brakuje, tak samo jak chętnych, by śledzić na bieżąco światowej klasy turnieje czy świetne programy rozrywkowe typu talkshow – powiedziała Katarzyna Terej, prezes zarządu i współzałożycielka kanału.

Więcej na temat Golf Channel Polska można przeczytać pod tym linkiem.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...

Konwerter Single Opticum Robust

Bardzo tani pojedynczy konwerter Universal Single firmy Opticum Robust. Niski...

13 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

63 zł Więcej...
reklama