SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Golf Channel Polska w pierwszych kablówkach

dodano: 2017-04-20 11:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Golf Channel Polska

Golf Channel Golf Channel Polska rozpoczyna współpracę z operatorami telewizji kablowej. Multimedia Polska i Vectra to pierwsi operatorzy cyfrowej telewizji kablowej, którzy do swojej oferty programowej włączyli nowy kanał sportowo-lifestylowy, w całości poświęcony golfowi.

Golf Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 13 kwietnia br., abonenci cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polska mogą w pakietach Superbox i Maxbox na numerach EPG 133 – HFC oraz EPG 346 – IPTV, zobaczyć pełną ofertę programową sportowo-lifestylowego kanału Golf Channel Polska.

Od 20 kwietnia br. Golf Channel Polska jest dostępny dla abonentów cyfrowej Vectry w pakiecie Sport na Ostro na pozycji EPG 216.
 

– Po udanej premierze Golf Channel Polska na satelitarnej platformie Cyfrowego Polsatu i w internetowej ofercie Ipla, nadszedł czas na poszerzenie zasięgu. Od pierwszego dnia emisji otrzymujemy wiele pytań o dostępność kanału w ofercie operatorów sieci kablowych. Pierwszą dobrą wiadomość mamy dla abonentów cyfrowych usług firm Multimedia Polska oraz Vectra. Cieszę się z nawiązania współpracy ze ścisłą czołówką polskiej branży komunikacji elektronicznej – mówi Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący rady nadzorczej Golf Channel Polska.

– Zainteresowanie widzów to ogromna satysfakcja dla całego zespołu realizującego Golf Channel Polska. Dlatego też w odpowiedzi na liczne prośby i zapytania – intensywnie działamy, by Golf Channel Polska był szeroko dostępny. Kanał już od miesiąca jest dostępny na platformie satelitarnej naszego strategicznego partnera Cyfrowego Polsatu, a także obecnie w sieciach kablowych Multimedia Polska i Vectra, oraz wszędzie w serwisie Ipla. Mamy nadzieję, że wkrótce nawiążemy współpracę z kolejnymi operatorami kablowymi, rozmowy są w toku. Miłośników golfa w całej Polsce nie brakuje, tak samo jak chętnych, by śledzić na bieżąco światowej klasy turnieje czy świetne programy rozrywkowe typu talkshow – powiedziała Katarzyna Terej, prezes zarządu i współzałożycielka kanału.

Więcej na temat Golf Channel Polska można przeczytać pod tym linkiem.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Megasat HD 5 COMBO DVB-S2X/T2/C2

Profesjonalny miernik niemieckiej firmy Megasat do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

2090 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

999 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 153 Combo z DVB-S2/T2/C

Odbiornik HD Combo. Satelitarno-naziemny odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki...

265 zł Więcej...