reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Golf Channel Polska w pierwszych kablówkach

dodano: 2017-04-20 11:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Golf Channel Polska

Golf Channel Golf Channel Polska rozpoczyna współpracę z operatorami telewizji kablowej. Multimedia Polska i Vectra to pierwsi operatorzy cyfrowej telewizji kablowej, którzy do swojej oferty programowej włączyli nowy kanał sportowo-lifestylowy, w całości poświęcony golfowi.

Golf Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 13 kwietnia br., abonenci cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polska mogą w pakietach Superbox i Maxbox na numerach EPG 133 – HFC oraz EPG 346 – IPTV, zobaczyć pełną ofertę programową sportowo-lifestylowego kanału Golf Channel Polska.

Od 20 kwietnia br. Golf Channel Polska jest dostępny dla abonentów cyfrowej Vectry w pakiecie Sport na Ostro na pozycji EPG 216.
 

– Po udanej premierze Golf Channel Polska na satelitarnej platformie Cyfrowego Polsatu i w internetowej ofercie Ipla, nadszedł czas na poszerzenie zasięgu. Od pierwszego dnia emisji otrzymujemy wiele pytań o dostępność kanału w ofercie operatorów sieci kablowych. Pierwszą dobrą wiadomość mamy dla abonentów cyfrowych usług firm Multimedia Polska oraz Vectra. Cieszę się z nawiązania współpracy ze ścisłą czołówką polskiej branży komunikacji elektronicznej – mówi Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący rady nadzorczej Golf Channel Polska.

– Zainteresowanie widzów to ogromna satysfakcja dla całego zespołu realizującego Golf Channel Polska. Dlatego też w odpowiedzi na liczne prośby i zapytania – intensywnie działamy, by Golf Channel Polska był szeroko dostępny. Kanał już od miesiąca jest dostępny na platformie satelitarnej naszego strategicznego partnera Cyfrowego Polsatu, a także obecnie w sieciach kablowych Multimedia Polska i Vectra, oraz wszędzie w serwisie Ipla. Mamy nadzieję, że wkrótce nawiążemy współpracę z kolejnymi operatorami kablowymi, rozmowy są w toku. Miłośników golfa w całej Polsce nie brakuje, tak samo jak chętnych, by śledzić na bieżąco światowej klasy turnieje czy świetne programy rozrywkowe typu talkshow – powiedziała Katarzyna Terej, prezes zarządu i współzałożycielka kanału.

Więcej na temat Golf Channel Polska można przeczytać pod tym linkiem.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT913 Combo H/V LTE dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa DAT913 marki Fuba. Zaprojektowana specjalnie...

159 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Debiutujący na rynku cyfrowy satelitarny odbiornik HD o wyjątkowo małych...

349 zł Więcej...
reklama