reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Cafe: Gry małżeńskie - czyli igranie z ogniem

dodano: 2017-04-20 14:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Gry małżeńskie W czwartek, 20 kwietnia br. o godzinie 21:00 na antenie kanału Polsat Cafe wyemitowany zostanie trzeci odcinek programu „Gry małżeńskie” (więcej tutaj). Poznamy singielkę o imieniu Diana, która pracuje w domu maklerskim, ale fascynuje ją również modeling i od czasu do czasu pracuje również jako modelka. Jej serce było już złamane i dlatego jest bardzo ostrożna. Jednak wciąż szuka prawdziwej miłości - czy odnajdzie ją w programie „Gry małżeńskie”? Zobaczymy też jak Dagmara i Klaudia, dziewczyny biorących udział w programie mężczyzn. zareagują na flirt ukochanego z Dianą. A co wydarzyło się w drugim odcinku? Były gorące pocałunki i gorzkie łzy - Anna spotkała się z Krzysztofem, Romanem i Kamilem.

Gry małżeńskie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gorące pocałunki i gorzkie łzy w programie „Gry małżeńskie”

Jak informuje nadawca, format  „The Married Game” zrobił furorę za granicą, a teraz możemy go oglądać w Polsce. W drugim odcinku programu „Gry małżeńskie” widzowie zobaczyli już gorące pocałunki i gorzkie łzy.

Tym razem widzowie poznali trzydziestoletnią Annę, która jest lektorem języka angielskiego i blogerką modową. Spotkała się z trzema mężczyznami i musiała zgadnąć, który z nich jest singlem. Jeśli jej się to uda, wygra nagrodę pieniężną. Jeżeli się pomyli i wskaże mężczyznę będącym w związku, wtedy to on, razem ze swoją partnerką zdobędzie nagrodę.

Na pierwszą randkę Anna wybrała się do Kamila, który pracuje jako ratownik na pływalni. W trakcie ich spotkania Kamil przeprowadził, specjalnie dla Anny, mini kurs pierwszej pomocy. Natomiast Roman jest modelem i zrobił na Annie duże wrażenie:


- Aż mam wypieki, muszę trochę ochłonąć

- powiedziała Anna.


W trakcie inspekcji mieszkania, w jednej z szafek, Anna znalazła... kajdanki. Krzysztof pracuje w restauracji, w której jest szefem kuchni.

Zachowanie jednego z mężczyzn, z którymi spotkała się Anna, wzbudziło jej podejrzenia. Jednak w mieszkaniu obok była bacznie obserwująca wszystko narzeczona, która postanowiła interweniować i zachęcić swojego chłopaka do śmielszych działań.

- Ona ci w ogóle nie wierzy. Pocałuj ją, musisz ją jakoś przekonać, ale wiesz bez przesady

- powiedziała narzeczona.


Zgodnie z jej życzeniem akcja nabrała tempa, ale dziewczyna chyba zaczynała żałować swoich słów, kiedy widziła na ekranie co się dzieje.

- Ładna jest, nie ma co gadać. Mój narzeczony siedzi z nią przy stole i pije wino - czego nigdy nie robił ze mną. Poświęca się, no to jednak jest trochę niepokojące. Majtki jej widać! No... krótka ta sukienka. Tańczą razem, widziałam gdzie trzymał tą rękę. Długo tak jeszcze będą tańczyć?

- powiedziała narzeczona.

 
Anna i Krzysztof w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Anna i Krzysztof w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Roman i Anna w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Roman i Anna w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Kamil i Anna w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Kamil i Anna w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Dawid i Diana w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Dawid i Diana w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Artur i Diana w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Artur i Diana w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Albert i Diana w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat
Albert i Diana w programie „Gry małżeńskie”. foto: Cyfrowy Polsat


Gry małżeńskie - czyli igranie z ogniem

W trzecim odcinku programu „Gry małżeńskie” widzowie poznają singielkę o imieniu Diana, która pracuje w domu maklerskim, ale fascynuje ją również modeling i od czasu do czasu pracuje również jako modelka. Jej serce było już złamane i dlatego jest bardzo ostrożna. Jednak wciąż szuka prawdziwej miłości - czy odnajdzie ją w programie „Gry małżeńskie”?

W tym odcinku Diana spotka się z Arturem, Dawidem i Albertem. Po randce z każdym z nich, Diana będzie musiała zdecydować, który z nich jest singlem. Jeśli jej się to uda to zdobędzie nagrodę pieniężną, którą podzieli się ze swoim wybrankiem. Jeżeli się pomyli i wskaże chłopaka, który jest w związku, wtedy to on ze swoją drugą połówką wygrają główną nagrodę.

W programie zobaczymy oczywiście jak Dagmara i Klaudia, dziewczyny biorących udział w programie mężczyzn. zareagują na flirt ukochanego z Dianą. Po raz kolejny okaże się, że nawet najbardziej otwarta i pewna siebie partnerka odkryje u siebie spore pokłady zazdrości.

Wielka gra rozpoczyna się od Artura, który jest miłośnikiem sportu i dużo czasu spędza w siłowni. Chłopak spotyka się z nią w mieszkaniu jego siostry, przynajmniej tak twierdzi. Co na to Diana?  

- Stresuje się, biedny tak się stresuje, że aż chce mi się śmiać. Myślę, że Artur jest dobrym facetem, takim ciepłym - widać to po oczach. Tak mi się wydaje. Taki misiaczek do przytulenia

- powiedziała Diana.


Postanowiła dokładnie rozejrzeć się po mieszkaniu. W trakcie inspekcji łazienki znalazła dziecięcą szczoteczkę do zębów. Co na to Artur? Dowiemy się w programie.

Na kolejne spotkanie Diana umówiła się z Dawidem, który jest kucharzem i swoimi umiejętnościami kulinarnymi będzie próbował ją oczarować. Ale od początku wszystko idzie nie tak jak sobie zaplanował, bo Diana zmieniła strategię i postanowiła go zaskoczyć.

- Mogę cię pocałować?

- zapytała Diana.


Jak zareaguje Dawid? Czy naprawdę jest tylko skrępowany?

Oględziny mieszkania nie są bezowocne - Diana odnajduje damskie koszulki i buty, a Dawid twierdzi, że należą do jego siostry która czasami się u niego zatrzymuje. Może to prawda, a może po prostu usiłuje coś ukryć? Tego dowiemy się oglądając trzeci odcinek programu „Gry małżeńskie”.

Albert ma włoskie korzenie i studiuje na politechnice. Diana niemal od razu obsypała go komplementami, aż chłopak zaczerwienił się ze wstydu. Jednak później to on przejął pałeczkę.

- Podoba mi się twój zapach. Nie dziwię się, że w modelingu pracujesz

- powiedział Albert.

- A dziękuję, bardzo mi miło. Trochę mnie onieśmielasz powiem ci szczerze. Dobry bajerant jesteś

- powiedziała Diana.


Sytuacja rozwija się dynamicznie - od słów para przeszła do czynów. Albert zaczyna masować kark Diany i całować jej szyję. Jak ta randka się skończy? Zobaczymy w trzecim odcinku programu „Gry małżeńskie”.

„Gry małżeńskie” - emisja w czwartki o 21:00 w kanale Polsat Cafe (Polsat Cafe HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

639 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

95 zł Więcej...
reklama