reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gazeta Wyborcza” z umową z Arte po polsku

dodano: 2017-04-20 17:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Arte po polsku „Gazeta Wyborcza” (Agora) i telewizja Arte podpisały umowę partnerską na dystrybucję treści wideo. Od 21 kwietnia br. na stronie wyborcza.pl użytkownicy będą mogli oglądać dokumenty i reportaże z bogatej oferty kanału Arte po polsku. Obie strony chcą z czasem rozwijać partnerstwo.

„Gazeta Wyborcza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmy dokumentalne i reportaże Arte po polsku będzie można oglądać codziennie w serwisach „Gazety Wyborczej”. Dzięki tej współpracy w najbliższym czasie użytkownicy wyborcza.pl będą mogli obejrzeć takie produkcje jak m.in.:

- „Emigracja jest kobietą” - historię trzech kobiet, które mimo wielu trudności postanowiły porzucić swoje dotychczasowe życie i szukać szczęścia w innym kraju. - To opowieść o odwadze, nadziei i tęsknocie za domem - czytamy w opisie;
- „Irak: dzieci z Mosulu” - wojna w Iraku i Syrii zbiera swoje żniwo, a najbardziej cierpią dzieci trapione wizjami z przeszłości: okrutnymi obrazami egzekucji, śmierci rodziców i rodzeństwa i ucieczki z domu. Zespół stresu pourazowego sprawia, że budzą się z krzykiem i nie mogą spać;
- „Norwegia: rozbite rodziny” - na mocy norweskiego prawa dzieci są zabierane od swoich rodziców za zachowania, które gdzie indziej nie są uznawane za znęcanie się nad dziećmi. Wyroki Norweskiego Urzędu Ochrony Praw Dziecka „Barnevernetu” są jednak nieugięte.

Jak czytamy w komunikacie, wyborcza.pl intensywnie rozwija swoją działalność wideo, a we wrześniu ubiegłego roku serwis zaproponował użytkownikom nową ramówkę wideo. Co tydzień emituje kilkanaście autorskich, cyklicznych programów oraz codzienne informacje i reportaże (więcej tutaj).

Arte to europejska publiczna stacja telewizyjna, która powstała w 1991 roku z inicjatywy Francji i Niemiec. Oferuje między innymi sekcję programów dokumentalnych o tematyce społecznej, geopolitycznej, kulturalnej i śledczej. - To przede wszystkim tematyka dziedzictwa kulturowego Europy - czytamy w komunikacie. Dzięki wsparciu Unii Europejskiej (UE) flagowe programy stacji dostępne są w pięciu językach - po niemiecku i francusku, oraz - z napisami - po angielsku, hiszpańsku i po polsku (więcej tutaj). Kanał proponuje również bogaty wybór koncertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas OFC-1200 AE wzmocniona

Wersja wzmocniona anteny OFC-1200 z epoksydowym wysięgnikiem - antena epoksydowa...

670 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo H6 Pro

Mini PC na systemie Android 7.0 z procesorem AllWinner H6...

530 zł Więcej...
reklama