reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w ofercie Toya od 4 maja

dodano: 2017-04-21 14:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya Od 4 maja oferta programowa sieci Toya zostaje wzbogacona o 7 kanałów HD. W pakiecie Wygodnym pojawią się: Food Network, Polsat Doku i E-Sport TV. W pakiecie Oszczędnym, do dotychczasowych wersji SD kanałów TVN24 BiS oraz HGTV, dołączą ich odpowiedniki w HD. W pakiecie Extra program Travel Channel zostaje zamieniony z wersji SD na HD. Pakiet Filmbox zostanie uzupełniony o Docubox HD. Z kolei TVN Fabuła w wersji HD powiększy zasięg i trafi do pakietu Oszczędnego.

Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na platformie 3G, dostępnej zarówno w interaktywnych odbiornikach cyfrowych, jak i w Toya GO, wprowadzone zostają także kolejne nowości. Powiększona zostaje kategoria Free VOD, prezentująca na żądanie, abonentom posiadającym dany program w swoim pakiecie, wybrane pozycje ciekawych filmów i odcinków seriali. Do wielu innych dołączają stacje: CBS Reality, CBS Europa, CBS Action i Extreme Sports. W serwisie Karaoke pojawiło się 30 nowych utworów w kilku kategoriach, w tym także dla dzieci. Łącznie jest już dostępnych prawie 700 piosenek.

Inne nowości to pojawienie się kolejnych kanałów w Toya GO, dostępnych zarówno w domu, jak i poza nim. Są to długo oczekiwane przez abonentów programy z grupy TVN: TVN24, TVN24 BiS, TVN Style, TVN Turbo, HGTV i Food Network HD oraz nowości E-Sport HD i Polsat Doku HD. Dzięki temu na platformie Toya GO, abonenci mają możliwość oglądania już 107 kanałów telewizyjnych. W Toya GO przybędzie także kilka nowych widoków z kamer w Łodzi i innych miastach, w których dostępne są usługi Toya m.in. w Szczecinku, Koszalinie i Kołobrzegu. W tych trzech miastach województwa zachodniopomorskiego operatorem jest Gawex Media, będący partnerem Toya. W Krakowie, gdzie Toya rozpoczęła właśnie świadczenie swoich usług, wkrótce pojawi się wiele kamer z atrakcyjnymi widokami, w tym na Wawel.

Opisane zmiany są istotnym elementem trwającej promocji „Warto na dłużej”, pozwalającej zarówno obecnym, jak i nowym abonentom, zamówić nie tylko wybrane pakiety telewizji cyfrowej, ale także Internet i telefonię, pojedynczo lub w korzystnych połączeniach - Dwupakach i Trójpakach.

Po wyżej opisanych zmianach, oferta Toya będzie obejmowała łącznie 106 kanałów HD.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes DAT HD BOSS 790

Antena DAT HD BOSS 790 hiszpańskiej firmy Televes została specjalnie...

229 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Moduł HD+ z pakietem Eurosport z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

520 zł Więcej...
reklama