reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Goldbergowie” od maja na Comedy Central

dodano: 2017-04-21 15:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: Comedy Central

„Goldbergowie” Comedy Central Kasety VHS, walkmany, kolorowe ubrania i dziwne fryzury, czyli lata 80. w czystej postaci. Wszystko to powraca w Comedy Central za sprawą komedii „Goldbergowie” opowiadającej o przygodach ekscentrycznej rodziny. Premiera już 4 maja o 22:00!

„Goldbergowie” Comedy Central


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poznajcie Goldbergów – nietypową, ale kochającą się rodzinę z przedmieścia żyjąca w barwnych latach 80. Na czele tej szalonej familii kroczą nadopiekuńcza Beverly oraz jej troskliwy, choć szorstki mąż, Murray. Małżeństwo stara się zapanować na trójką swoich dzieci: atrakcyjną 17-latką Ericą, Barrym z syndromem środkowego dziecka i 11-letnim Adamem, który zaczyna odkrywać otaczający go świat. Razem z nimi mieszka senior rodu, Albert „Pops” Solomon - zwariowany starszy pan uczący najmłodszego wnuka tajnych technik podrywu. 

Ta rodzina to mieszanka wybuchowa silnych charakterów, co sprawia, że zwykłe sytuacje zamieniają się w prawdziwy komediowy show. Zwariowane życie Goldbergów uwiecznia dzięki kamerze wideo najmłodszy członek rodziny, Adam, tworząc zabawny obraz szczęśliwego dorastania. 

Premiera: 4 maja, godz. 22:00
Emisja: poniedziałki, godz. 22:00 (2 odcinki)
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo H6 Pro

Mini PC na systemie Android 7.0 z procesorem AllWinner H6...

530 zł Więcej...
reklama