Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu 35. kolejki La Liga Santander:Real Madryt – Valencia CF. Transmisja live z gali boksu w Londynie: Anthony Joshua – Władimir Klitschko tylko w Polsat Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
19:00 Żużel: Grand Prix Słowenii: Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła CANAL+ Sport
13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Vive Tauron Kielce – NMC Górnik Zabrze
Komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock – Ruch Chorzów
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport 2
06:30 Golf: PGA European Tour w Pekinie: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
16:00 Piłka nożna: Premier League: FC Southampton – Hull City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
18:30 Piłka nożna: Premier League: Crystal Palace – Burnley FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: ???
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski Eleven
14:00 Formuła 1 : Grand Prix Rosji: Sesja kwalifikacyjna
16:15 Piłka nożna: La Liga Santander: Real Madryt – Valencia CF
18:30 Piłka nożna: La Liga Santander: UD Las Palmas – Atletico Madryt
20:45 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – UC Sampdoria Eleven Extra
13:00 Piłka nożna: La Liga Santander: Real Sociedad – Granada CF
17:00 Piłka nożna: Ligue 1: AS Monaco – Toulouse FC
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Velux EHF Liga Mistrzów: Paris Saint-Germain Handball – MOL-Pick Szeged Eleven Sports
11:00 Formuła 1 : Grand Prix Rosji: 3. sesja treningowa
22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Orlando City SC – Colorado Rapids Fightklub
18:30 Sporty walki: Kickboxing Talents 31: Zakaria Tijari – Paolo Renna
nSport+
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock – Ruch Chorzów
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
18:30 Piłka ręczna mężczyzn: Velux EHF Liga Mistrzów: FC Barcelona Lassa – THW Kiel
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Velux EHF Liga Mistrzów: Paris Saint-Germain Handball – MOL-Pick Szeged
Komentarz: Piotr Bugajny, Robert Lis Polsat Sport
17:00 Piłka nożna: Nice 1. liga: GKS Katowice – GKS Tychy
19:30 Boks: Gala, Londyn: Anthony Joshua – Władimir Klitschko Polsat Sport Extra
09:20 Piłka nożna: Chinese Super League: Tianjin Quanjian FC – Jiangsu Suning FC
Komentarz: Przemysław Iwańczyk, Andrzej Strejlau
13:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 1/2 finału
16:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Berlin Recycling Volleys – Zenit Kazań
19:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Sir Sicoma Colussi Perugia – Cucine Lube Civitanova Polsat Sport News
15:10 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Estoril: Wyścig 1
16:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 1/2 finału Sportklub
13:00 Koszykówka mężczyzn: Super Ligi: Besiktas Sompo Japan – Trabzonspor Medical Park
Komentarz: Łukasz Cegliński, Adrian Roman
16:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: FK Austria Wiedeń – SK Puntigamer Sturm Graz
Komentarz: Jakub Polkowski
18:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: FC Red Bull Salzburg – SV Guntamatic Ried
Komentarz: Jakub Polkowski TVP Sport
13:30 Koszykówka kobiet: Basket Liga: Wisła Can-Pack Kraków – Ślęza Wrocław
16:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart: 1/2 finału
18:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart: 1/2 finału
21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: Ottawa Senators – New York Rangers
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.