SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przetarg Ukraińców na częstotliwości dla Krymu i ATO

dodano: 2017-04-29 09:47
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Ukraina ATO W kwietniu i maju ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia organizuje konkurs na częstotliwości naziemne w strefie operacji antyterrorystycznych (ATO) i na Krymie. Władze w Kijowie uważają, że inicjatywa ta pomoże w zwiększeniu liczby ukraińskich nadawców na tych obszarach.

Ukraina radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do rozdysponowania są częstotliwości radiowe w miastach Pokrowsk, Konstantynówka, Bachmut i Kramatorsk na terenie obwodu donieckiego, a także w miastach Szczastia, Starobielsk i Kreminna w obwodzie ługańskim.

Komisja zajmująca się sprawami wznowienia nadawania przy Ministerstwie Polityki Informacyjnej Ukrainy inicjowała zamówienie nowych częstotliwości radiowych w Stanicy Ługańskiej, Popasna, Switłodarśk, Awdijiwka i Marjinka, aby zwiększyć liczbę ukraińskich nadawców wzdłuż linii granicznej.

Na potrzeby nadawania dla Krymu mają być zorganizowane przetargi na częstotliwości cyfrowe we wsi Czonhar w obwodzie chersońskim.

Narodowa Rada ma nadzieję, że część północna Krymu w najbliższych miesiącach zostanie pokryta sygnałem cyfrowym 4-5 ukraińskich kanałów w standardzie DVB-T2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K Combo

Vu+ SOLO 4K - odbiornik od koreańskiego producenta Marusys. Pierwszy...

1930 zł Więcej...

Mini PC CEN Z8350 Windows 10

Mini PC na systemie Windows 10, z czterordzeniowym procesor Intel...

950 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...