reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przetarg Ukraińców na częstotliwości dla Krymu i ATO

dodano: 2017-04-29 09:47
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Ukraina ATO W kwietniu i maju ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia organizuje konkurs na częstotliwości naziemne w strefie operacji antyterrorystycznych (ATO) i na Krymie. Władze w Kijowie uważają, że inicjatywa ta pomoże w zwiększeniu liczby ukraińskich nadawców na tych obszarach.

Ukraina radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do rozdysponowania są częstotliwości radiowe w miastach Pokrowsk, Konstantynówka, Bachmut i Kramatorsk na terenie obwodu donieckiego, a także w miastach Szczastia, Starobielsk i Kreminna w obwodzie ługańskim.

Komisja zajmująca się sprawami wznowienia nadawania przy Ministerstwie Polityki Informacyjnej Ukrainy inicjowała zamówienie nowych częstotliwości radiowych w Stanicy Ługańskiej, Popasna, Switłodarśk, Awdijiwka i Marjinka, aby zwiększyć liczbę ukraińskich nadawców wzdłuż linii granicznej.

Na potrzeby nadawania dla Krymu mają być zorganizowane przetargi na częstotliwości cyfrowe we wsi Czonhar w obwodzie chersońskim.

Narodowa Rada ma nadzieję, że część północna Krymu w najbliższych miesiącach zostanie pokryta sygnałem cyfrowym 4-5 ukraińskich kanałów w standardzie DVB-T2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 - S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

850 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama