reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska: Otwarte okno na kanały Viasat World

dodano: 2017-05-10 13:56 | aktualizacja: 2017-05-10 14:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Od 9 maja do 8 czerwca 2017 roku abonenci sieci Multimedia Polska mają dostęp do trzech kanałów z oferty Viasat World w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat. Chodzi o stacje Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Nature.

 Dominic Monaghan „Władca dziczy” Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Viasat Explore HD przeniesie widzów do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód, gdzie męski świat jest na wyciągnięcie ręki. Kanał można oglądać na pozycji 82. Widzowie znajdą tam między innymi pasmo wędkarskie, które emitowane jest w każdy poniedziałek o godz. 22:00. Można w nim obejrzeć program „Taaaki karp!”, w którym miłośnik karpi, Ali Hamidi, wraz z dwoma przyjaciółmi wyrusza na wielką wędkarską przygodę w poszukiwaniu największych, najbardziej tajemniczych i najciekawszych gatunków karpi.

Polsat Viasat History HD to kanał historyczny, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat - przywraca historię do życia. Abonenci Multimedia Polska znajdą kanał na pozycji 80. Na antenie Polsat Viasat History HD można obejrzeć maraton z okazji stulecia urodzin Kennedy’ego. W maju premierę ma także program „Dubrownik: Republika Raguzy”. Ukazuje on dzieje Republiki Raguzy, miasta znanego dziś jako Dubrownik. To piękne, historyczne miasto na dalmatyńskim wybrzeżu znane jest na całym świecie. Okazuje się jednak, że większość z nas nie wie prawie nic o jego niezwykłej historii.

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Polsat Viasat Nature znajduje się na pozycji 81. Na antenie Paul O’Grady zaprezentuje osiem nowych odcinków swojego znakomitego programu „Paul O'Grady: z miłości do psów”. W tej serii zobaczymy kolejne poruszające, psie historie: na ekranie pojawią się nowe rasy, a Paul stanie przed zupełnie nowymi i jak zwykle emocjonującymi wyzwaniami.

Multimedia Polska wraz z Viasat World przygotowali również konkurs dla abonentów, w którym główną wygraną będzie PlayStation 4. Szczegóły na stronie operatora.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...
reklama