reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Euronews z 12 osobnymi wersjami

dodano: 2017-05-10 14:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: broadbandtvnews/satkurier.pl

Euronews W maju br. nadawca kanału informacyjnego Euronews rozpocznie kluczową fazę wdrażania swojego planu strategicznego, polegającą na podziale jego wielojęzycznej stacji na 12 osobnych kanałów.

Euronews


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniach 10-24 maja br. ma dojść do zakończenia dystrybucji jednego sygnału wideo w kilku językach, który jest oferowany od powstania Euronews w 1993 roku. Ten pojedynczy przekaz zostanie zastąpiony przez 12 odrębnych wersji kanału. Pozwoli to nadawcy na oferowanie dla poszczególnych rynków dedykowanych treści. W planach jest uruchomienie wersji angielskiej, arabskiej, francuskiej, greckiej, hiszpańskiej, niemieckiej, perskiej, portugalskiej, rosyjskiej, tureckiej, węgierskiej i włoskiej. Wersja ukraińska nie jest planowana.

W przygotowaniu do zmian, od pięciu miesięcy prowadzony jest program szkoleniowy przeznaczony dla dziennikarzy i ekipy technicznej Euronews, czyli dla około 430 osób. Dodatkowo, w planach jest wprowadzenie nowych produktów i usług, w tym stron internetowych i programów Euronews.

Przypomnijmy, że w kwietniu na satelitach Eutelsat Hot Bird (13°E) pojawiły się 4 wersje językowe Euronews - grecka, rosyjska, węgierska i włoska.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama