reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Euronews z 12 osobnymi wersjami

dodano: 2017-05-10 14:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: broadbandtvnews/satkurier.pl

Euronews W maju br. nadawca kanału informacyjnego Euronews rozpocznie kluczową fazę wdrażania swojego planu strategicznego, polegającą na podziale jego wielojęzycznej stacji na 12 osobnych kanałów.

Euronews


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniach 10-24 maja br. ma dojść do zakończenia dystrybucji jednego sygnału wideo w kilku językach, który jest oferowany od powstania Euronews w 1993 roku. Ten pojedynczy przekaz zostanie zastąpiony przez 12 odrębnych wersji kanału. Pozwoli to nadawcy na oferowanie dla poszczególnych rynków dedykowanych treści. W planach jest uruchomienie wersji angielskiej, arabskiej, francuskiej, greckiej, hiszpańskiej, niemieckiej, perskiej, portugalskiej, rosyjskiej, tureckiej, węgierskiej i włoskiej. Wersja ukraińska nie jest planowana.

W przygotowaniu do zmian, od pięciu miesięcy prowadzony jest program szkoleniowy przeznaczony dla dziennikarzy i ekipy technicznej Euronews, czyli dla około 430 osób. Dodatkowo, w planach jest wprowadzenie nowych produktów i usług, w tym stron internetowych i programów Euronews.

Przypomnijmy, że w kwietniu na satelitach Eutelsat Hot Bird (13°E) pojawiły się 4 wersje językowe Euronews - grecka, rosyjska, węgierska i włoska.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...
reklama