reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTV-Plus: Więcej kanałów w usłudze Multiscreen

dodano: 2017-05-16 09:38
autor: RO | źródło: cableman.ru

telewizja pay-tv trendy Rosyjski operator satelitarny NTV-Plus odświeżył swoją usługę wieloekranową Multiscreen, rozszerzywszy jej ofertę o kilkadziesiąt kanałów. Jeżeli wcześniej usługa pozwalała na oglądanie 16 kanałów sportowych, to teraz posiadacze różnych urządzeń odbiorczych mogą obejrzeć do 80 kanałów. Ta liczba ma rosnąć o kolejne kanały poznawcze, dziecięce i filmowe.

NTV Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa Multiscreen pozwala oglądać kanały telewizyjne na różnych urządzeniach podłączonych do sieci Internet. Są to telewizory, komputery, smartfony czy tablety. Przy tym nie trzeba być abonentem platformy satelitarnej. Z usługi można bezpośrednio korzystać z witryny operatora, jak i przez mobilny dodatek NTV-Plus TV dla systemów operacyjnych iOS i Android. Jednak opłaca się być abonentem NTV-Plus, dla którego przewidziane są dodatkowe zniżki na Multiscreen pod warunkiem, że klient posiada opłacony analogiczny pakiet kanałów satelitarnych.

Oprócz bezpośredniego dostępu do treści, serwis pozwala na korzystanie z interaktywnych funkcji – zatrzymywanie, przewijanie, przeglądanie archiwum i zakup oddzielnych transmisji sportowych.

Dodajmy, że to już trzecia rewitalizacja usługi Multiscreen w ciągu półtora roku. Dla usługi odświeżono aplikację mobilną NTV-Plus TV. Teraz operator odnawia witrynę usługi i wprowadza zmiany w jej zawartości.

Źródło: cableman.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...
reklama