reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa seria „Walk robotów” na DTX

dodano: 2017-05-18 11:46
autor: Jan Borejko | źródło: Discovery Channel

Walki robotów DTX Bezkonkurencyjnie najlepszy program 2016 roku na DTX wraca na antenę z nową serią! Porywające show z ogromną dawką emocji i rywalizacja trzymająca w napięciu do ostatniego starcia na ringu, w której znaczenie ma tylko jedno miejsce - pierwsze. Kto tym razem zwycięży w Walkach robotów? Rozgrywki skomentują dla nas najpopularniejsi gamerzy sceny e-sportowej - Piotr „Izak” Skowyrski oraz Damian „Nervarien” Ziaja.

Walki robotów DTX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Walki robotów” to jedyne w swoim rodzaju starcie - prawdziwa rzeź mechanicznych gladiatorów! Na tym polu bitwy nie ma miejsca na litość. Słabsza maszyna przegrywa z kretesem i odchodzi w niepamięć. W najnowszej serii programu, pełnej hałasu, wybuchów i ognia, zobaczymy nowatorskie roboty i poznamy ich konstruktorów. Prześledzimy przebieg wielu trzymających w napięciu rund, aby spośród 48 zespołów wyłonić finalistów. 

Który z robotów zdobędzie mistrzowski tytuł? Każdy z nich, ważący maksymalnie 113 kg, wyposażony w jeden z rodzajów broni m.in.: katapulty, broń ciśnieniową, czy wirującą, ma tylko 3 minuty by unicestwić przeciwnika. Kierując się zasadą – wszystkie chwyty dozwolone, zapowiada się ostre starcie! W nowych odcinkach można poznać nie tylko budowę tych niecodziennych i niezwykle walecznych robotów, ale też przyjrzeć się strategiom stosowanym przez ich konstruktorów. Kto okaże się niekwestionowanym zwycięzcą?

W klimat walk przeniesie nas duet, który w e-sportowym świecie nie ma sobie równych – Piotr „Izak” Skowyrski i Damian „Nervarien” Ziaja. Pierwszy z nich to już dobrze znany widzom DTX youtuber: 

Co mogę powiedzieć o nowej serii Walk robotów? Więcej ognia, więcej metalu i smaru w powietrzu, a także roboty, które w swoich konstrukcjach coraz bardziej upodabniają się do ludzi. Gwarantuję wszystkim, że będzie co oglądać! – zachęca Piotr „Izak” Skowyrski.


„Izak” to prawdziwy profesjonalista w tym nowoczesnym fachu i lider wśród komentatorów gamingowych. Choć nie poprzestaje tylko na tym. Jednym z jego największych sukcesów jest komentowanie meczów reprezentacji Polski w trakcie Euro 2016 na oficjalnych serwisach internetowych ogólnopolskiej telewizji. Z kolei swoją pasją do gier „Izak” zaraził już ponad milion fanów, a ta liczba stale rośnie! Jest jednak coś, czego o nim nie wiecie… Oprócz tego, że potrafi świetnie grać, jest także dobrym śpiewakiem, czemu wielokrotnie dał wyraz podczas nagrań. Czyżby to była jego tajna broń, którą zamierza użyć w walce na komentarz ze swoim kolegą z branży youtuberskiej? Przekonajcie się sami! Damian „Nervarien” Ziaja, który debiutuje w nowej serii „Walk robotów” wcale nie zamierza ustąpić przedpola koledze. Jest znanym streamerem League of Legends i legendą na polskim Twitchu – serwisie internetowym udostępniającym wideo strumieniowe, przeznaczone w głównej mierze do transmisji gier komputerowych. Wielką popularnością cieszy się także jego kanał na YouTube. „Nervarien” na scenie e-sportowej znany jest również z komentowania i analizowania meczów. Jak poradzi sobie w starciu robotów we współpracy z Izakiem? 

Kiedy buchał ogień, w powietrzu latały metalowe części robotów, a konstruktorzy drżeli o swoje maszyny, uzmysłowiłem sobie, jak wielkie jest to widowisko. Gdy zrozumiałem, że komentuję walki 100 kilowych mechanicznych gladiatorów to poczułem wielką odpowiedzialność. Nie ukrywam, zdecydowałem się skoczyć na głęboką wodę, siadając przy stole komentatorskim z Izakiem. Mam nadzieję, że nie zawiodłem swoich fanów – mówi Damian „Nervarien” Ziaja.

Charyzmatyczny duet komentatorski, wielki świat nowoczesnych robotów, niekontrolowane zagrywki i skandujące tłumy na widowni, zagrzewające do walki to dawka rozrywki, która pobudzi emocje każdego widza. Premiera najnowszej serii „Walk robotów” już we wtorek, 23 maja, o godzinie 22:00 na kanale DTX.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...

Antena siatkowa TURBO 35dB

Siatkowa szerokopasmowa, antena telewizyjna pracująca w paśmie 174-862MHz (6-69k) ze...

35 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...
reklama