reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera nowego „Twin Peaks” w HBO3 i HBO GO [wideo]

dodano: 2017-05-19 15:24
autor: Jerzy Kruczek | źródło: HBO Polska

Twin Peaks Nowy serial Showtime® „Twin Peaks” zadebiutuje w poniedziałek, 22 maja, w HBO3 i HBO GO o godz. 3:00 nad ranem – równolegle ze światową premierą w USA – w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie. W dniu premiery w HBO i HBO3 pokazane zostaną dwie pierwsze części. W serwisie internetowym HBO GO dostępne będą od razu cztery pierwsze części produkcji.

nowy Twin Peaks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wyreżyserowany w całości przez Davida Lyncha i wyprodukowany dla Showtime® nowy 18-częściowy „Twin Peaks” rozpoczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana. Uhonorowany Złotym Globem i nominowany do Emmy Kyle MacLachlan wraca jako agent specjalny Dale Cooper. Autorami scenariusza i producentami serialu są David Lynch i Mark Frost, ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland.
 
Kyle MacLachlan wraca jako agent specjalny Dale Cooper, fot. Showtime®
fot. Showtime®
fot. Showtime®

Dwie pierwsze części „Twin Peaks” pojawią się w HBO3 w poniedziałek, 22 maja o godz. 3:00 nad ranem. Kolejna emisja została zaplanowana w HBO o godz. 22:10. W serwisie internetowym HBO GO widzowie będą mogli obejrzeć od razu pierwsze cztery części nowej produkcji. W następnym tygodniu, 29 maja trzecia i czwarta część zostaną wyemitowane w HBO3 o godz. 3:00 nad ranem, a także w HBO o godz. 22:10. W kolejnych tygodniach pozostałe części „Twin Peaks” będą emitowane pojedynczo.

Pierwszy i drugi sezon „Miasteczka Twin Peaks”, jak również film Davida Lyncha „Twin Peaks. Ogniu, krocz za mną” można już oglądać w serwisie HBO GO.

O fenomenie „Twin Peaks” [wersja angielska]:

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE wzmocniona

Wersja wzmocniona anteny OFC-1200 z epoksydowym wysięgnikiem - antena epoksydowa...

670 zł Więcej...
reklama