reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ABOX42 o usługach IPTV i OTT podczas ANGA COM 2017

dodano: 2017-05-24 12:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: ABOX42

ABOX42 M50 ABOX42, niemiecki dostawca urządzeń typu OTT, IPTV, hybrydowych odbiorników DVB oraz rozwiązań Smart Home, będzie gospodarzem piątego dorocznego śniadania branżowego IPTV/OTT, wraz z partnerami technologicznymi Zattoo i Verimatrix. Spotkanie to będzie miało miejsce podczas wystawy ANGA COM 2017 w Kolonii w środę, 31 maja w godz. 8:00 - 10:00.

OTT IPTV śniadanie branżowe ANGA COM 2017 ABOX42


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydarzenie to obejmuje śniadanie, po którym nastąpi debata panelowa i sesja Q&A na temat tego, w jaki sposób operatorzy pay-tv mogą zwiększyć przychody dzięki dostarczaniu zabezpieczonych, wieloekranowych ofert telewizyjnych. Omówione zostaną również nowe modele biznesowe, takie jak usługi Smart Home.

Dyskusję panelową moderował będzie Julian Clover z Broadband TV News. Głos zabiorą eksperci branżowi Matthias Greve, dyrektor generalny i założyciel ABOX42, Steve Oetegenn, prezes Verimatrix, i Gernot Jaeger, dyrektor ds. telewizyjnych rozwiązań B2B w Zattoo. Podczas dyskusji panelowej uczestnicy przeanalizują wyzwania stojące przed operatorami telewizji płatnej, w tym zapotrzebowanie konsumentów na materiały o wysokiej rozdzielczości, to jest UHD/4K, dodatkowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz złożoność zarządzania ofertą telewizyjną. Poruszony zostanie również temat innowacji technologicznych, aby pomóc operatorom w pozyskaniu nowych klientów, zwiększeniu przychodów i utrzymaniu klientów.
 

- Ponieważ przychody z tradycyjnych usług spadają, operatorzy kierują się ku nowym źródłom przychodów, aby zmniejszyć churn i zwiększyć ARPU na klienta. Rynek usług Smart Home jest jednym z obszarów, który operatorzy powinni zgłębić, i będzie to omawiane podczas tego wydarzenia - powiedział Matthias Greve z ABOX42. - Ogólnie rzecz biorąc, nasze doroczne śniadanie branżowe IPTV i OTT to świetna okazja do nawiązywania kontaktów i omówienia ważnych tematów z innymi ekspertami, a także do burzy mózgów nad kolejnymi dużymi możliwościami dla krajobrazu operatorów płatnych telewizji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

900 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

670 zł Więcej...
reklama