reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W estońskiej kablówce znikną kanały z Ukrainy

dodano: 2017-06-11 12:06
autor: RO | źródło: obob.tv

Starman Estoński operator kablowy Starman wprowadzi interesujące zmiany w pakiecie kanałów telewizyjnych dla swoich abonentów. Od 19 lipca br. zostanie dodanych 8 rosyjskich kanałów z portfolio Pierwyj i NTV. Wśród wprowadzanych stacji będą Bober TV, O!, Pojechali!, Dom Kino Premium, NTV Prawo, NTV Style i NTV Serial.

Starman


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ciekawsze wydaje się wycofanie z pakietów kanałów rosyjskiej spółki Red Media (Auto Plus, La-Minor TV, India TV), a także ukraińskich Maxxi TV i Perszyj Dilowyj. Przyczyną rezygnacji z tych stacji jest mała ich oglądalność.

Kierunek obserwowany na estońskim rynku kablowym jest o tyle interesujący, że na wymianę wybierane są właśnie rosyjskie kanały, a nie nowo utworzone ukraińskie (Film.UA Drama, Dacha, Terra, Epoque, Nauka i inne). Można by przyjąć tezę, że Estonia nie wykazuje solidarności z ukraińskim rządem bo w swoich płatnych pakietach telewizyjnych umieszcza rosyjskie kanały, które ukazują mapę Rosji z dołączonym Krymem. Podsumowując, decyzja estońskich operatorów może zostać odebrana jako kontrowersyjna.

Źródło: obob.tv
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1850 zł Więcej...

Antena Televes Yagi Edge Mix Combo

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF/UHF, zalecana do odbioru HDTV z...

89 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

799 zł Więcej...
reklama