reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Punkt zapalny” i „Jeździec bez głowy” na FOX

dodano: 2017-06-14 13:03
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX

Punkt zapalny FOX Sezon wakacyjny na FOX wcale nie będzie sezonem ogórkowym! Widzowie zobaczą premierowy, 1. sezon serialu „Punkt zapalny”, opowiadającego o prokuratorach, którzy zostają przydzieleni do zbadania strzelaniny o podłożu rasowym, oraz 4. sezon „Jeźdźca bez głowy” – horroru na podstawie współczesnej adaptacji opowiadania Washingtona Irvinga Legenda o Sennej Kotlinie z 1820 roku.

Jeździec bez głowy FOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Punkt zapalny - sezon 1
Strzelaniny o podłożu rasowym są niemal chlebem powszednim w USA, a rozwiązywaniu spraw kryminalnych nie sprzyjają napięte nastroje społeczne. Mający premierę w Polsce na FOX serial Punkt zapalny pokazuje niebezpieczne konsekwencje dwóch incydentów z bronią w małym miasteczku w Karolinie Północnej, sprawdzając jednocześnie stan amerykańskiego systemu wymiaru sprawiedliwości.

Miasto zmaga się z medialną i społeczną burzą po tym, jak czarnoskóry policjant Joshua Beck (Tristan Wilds, The Wire) śmiertelnie postrzela białego, nieuzbrojonego studenta. Zanim miasto oswoi się z tragedią, zostaje ujawnione zaniedbane morderstwo afroamerykańskiego nastolatka, otwierając rany, które grożą ostrymi podziałami w społeczności lokalnej.

Do wyjaśnienia sprawy zostają powołani czarnoskórzy prokuratorzy, którzy muszą podejść do niej w sposób obiektywny, zmagając się jednocześnie z presją społeczną, jak i własnymi podejrzeniami. Po bliższym zapoznaniu się z oboma przypadkami, śledczy zaczynają przypuszczać, że na ukryciu niektórych ich wątków może zależeć wysoko postawionym politykom, w tym gubernator Karoliny Północnej – Patricii Eamons (Helen Hunt, Lepiej być nie może, Cast Away – poza światem). Eaemons uczestniczy w twardej walce o reelekcję, a niedawna strzelanina w jej stanie czyni ją jeszcze trudniejszą
 

Obok głównej pary bohaterów: Ashe Bell (Sanaa Lathan, Contagion - Epidemia strachu), Trestona Perry’ego (Stephan James, Zwycięzca) oraz Helen Hunt w roli gubernator Patricii Eamons, w serialu zobaczymy m.in. Richarda Dreyfussa (Szczęki, Bliskie spotkania trzeciego stopnia) jako Arlena Coxa – potentata na rynku nieruchomości, Willa Pattona (Wrogie niebo, Armageddon) jako szeryfa Daniela Platta i Jill Hennessy (Mroczna dzielnica) w roli Alicii Carr.

Pierwszy sezon Punktu zapalnego będzie można oglądać na FOX od poniedziałku 10 lipca o godz. 21:00.


Jeździec bez głowy - sezon 4
Drugą propozycją FOX na lipiec jest Jeździec bez głowy, który powraca z czwartym, przełomowym sezonem pełnym tajemniczych postaci, nadprzyrodzonych mocy i poszukiwaniu prawdy o życiu Świadków.

Wskrzeszony po 250-letnim śnie Ichabod Crane (Tom Mison, Połów szczęścia w Jemenie) poświęca życie i wykorzystuje nadprzyrodzone zdolności do walki ze złymi siłami, które nękają miasteczko Sleepy Hollow. Jednak po śmierci jego partnerki i przyjaciółki Abbie Mills oraz niezwykłych wydarzeniach poprzedniego sezonu, świat Crane’a wywraca się do góry nogami. Został wyprowadzony z miasta przez tajemniczą grupę, obiecującą postawić go na czele walczącej ze złem organizacji, zorganizowanej setki lat temu przez samego George’a Washingtona.
 

Ichabod Crane znajduje się teraz w zupełnie innym mieście, pracuje z nowymi sojusznikami i stawia czoła nowym, pozaziemskim istotom, czyhającym na tych, którzy chcą im przeszkodzić w niszczeniu świata.

Najnowszy sezon Jeźdźca bez głowy będzie miał dwuodcinkową premierę w niedzielę 16 lipca o godz. 20:05 tylko na FOX.


Maraton na FOX

Legion, sezon 1
Sobota 15 lipca od godz. 22:00, 4 odcinki
Niedziela 16 LIPCA OD GODZ. 22:00, 4 odcinki

Outcast: Opętanie, sezon 1
Sobota 22 lipca od godz. 22:00, 5 odcinków
Niedziela 23 lipca od godz. 22:00, 5 odcinków

Outcast: Opętanie, sezon 2
Sobota 29 lipca od godz. 22:00, 5 odcinków
Niedziela 30 lipca od godz. 22:00, 5 odcinków
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1750 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...

Osprzęt VU+ obudowa HDD Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk do Zero 4K

180 zł Więcej...
reklama