reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Punkt zapalny” i „Jeździec bez głowy” na FOX

dodano: 2017-06-14 13:03
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX

Punkt zapalny FOX Sezon wakacyjny na FOX wcale nie będzie sezonem ogórkowym! Widzowie zobaczą premierowy, 1. sezon serialu „Punkt zapalny”, opowiadającego o prokuratorach, którzy zostają przydzieleni do zbadania strzelaniny o podłożu rasowym, oraz 4. sezon „Jeźdźca bez głowy” – horroru na podstawie współczesnej adaptacji opowiadania Washingtona Irvinga Legenda o Sennej Kotlinie z 1820 roku.

Jeździec bez głowy FOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Punkt zapalny - sezon 1
Strzelaniny o podłożu rasowym są niemal chlebem powszednim w USA, a rozwiązywaniu spraw kryminalnych nie sprzyjają napięte nastroje społeczne. Mający premierę w Polsce na FOX serial Punkt zapalny pokazuje niebezpieczne konsekwencje dwóch incydentów z bronią w małym miasteczku w Karolinie Północnej, sprawdzając jednocześnie stan amerykańskiego systemu wymiaru sprawiedliwości.

Miasto zmaga się z medialną i społeczną burzą po tym, jak czarnoskóry policjant Joshua Beck (Tristan Wilds, The Wire) śmiertelnie postrzela białego, nieuzbrojonego studenta. Zanim miasto oswoi się z tragedią, zostaje ujawnione zaniedbane morderstwo afroamerykańskiego nastolatka, otwierając rany, które grożą ostrymi podziałami w społeczności lokalnej.

Do wyjaśnienia sprawy zostają powołani czarnoskórzy prokuratorzy, którzy muszą podejść do niej w sposób obiektywny, zmagając się jednocześnie z presją społeczną, jak i własnymi podejrzeniami. Po bliższym zapoznaniu się z oboma przypadkami, śledczy zaczynają przypuszczać, że na ukryciu niektórych ich wątków może zależeć wysoko postawionym politykom, w tym gubernator Karoliny Północnej – Patricii Eamons (Helen Hunt, Lepiej być nie może, Cast Away – poza światem). Eaemons uczestniczy w twardej walce o reelekcję, a niedawna strzelanina w jej stanie czyni ją jeszcze trudniejszą
 

Obok głównej pary bohaterów: Ashe Bell (Sanaa Lathan, Contagion - Epidemia strachu), Trestona Perry’ego (Stephan James, Zwycięzca) oraz Helen Hunt w roli gubernator Patricii Eamons, w serialu zobaczymy m.in. Richarda Dreyfussa (Szczęki, Bliskie spotkania trzeciego stopnia) jako Arlena Coxa – potentata na rynku nieruchomości, Willa Pattona (Wrogie niebo, Armageddon) jako szeryfa Daniela Platta i Jill Hennessy (Mroczna dzielnica) w roli Alicii Carr.

Pierwszy sezon Punktu zapalnego będzie można oglądać na FOX od poniedziałku 10 lipca o godz. 21:00.


Jeździec bez głowy - sezon 4
Drugą propozycją FOX na lipiec jest Jeździec bez głowy, który powraca z czwartym, przełomowym sezonem pełnym tajemniczych postaci, nadprzyrodzonych mocy i poszukiwaniu prawdy o życiu Świadków.

Wskrzeszony po 250-letnim śnie Ichabod Crane (Tom Mison, Połów szczęścia w Jemenie) poświęca życie i wykorzystuje nadprzyrodzone zdolności do walki ze złymi siłami, które nękają miasteczko Sleepy Hollow. Jednak po śmierci jego partnerki i przyjaciółki Abbie Mills oraz niezwykłych wydarzeniach poprzedniego sezonu, świat Crane’a wywraca się do góry nogami. Został wyprowadzony z miasta przez tajemniczą grupę, obiecującą postawić go na czele walczącej ze złem organizacji, zorganizowanej setki lat temu przez samego George’a Washingtona.
 

Ichabod Crane znajduje się teraz w zupełnie innym mieście, pracuje z nowymi sojusznikami i stawia czoła nowym, pozaziemskim istotom, czyhającym na tych, którzy chcą im przeszkodzić w niszczeniu świata.

Najnowszy sezon Jeźdźca bez głowy będzie miał dwuodcinkową premierę w niedzielę 16 lipca o godz. 20:05 tylko na FOX.


Maraton na FOX

Legion, sezon 1
Sobota 15 lipca od godz. 22:00, 4 odcinki
Niedziela 16 LIPCA OD GODZ. 22:00, 4 odcinki

Outcast: Opętanie, sezon 1
Sobota 22 lipca od godz. 22:00, 5 odcinków
Niedziela 23 lipca od godz. 22:00, 5 odcinków

Outcast: Opętanie, sezon 2
Sobota 29 lipca od godz. 22:00, 5 odcinków
Niedziela 30 lipca od godz. 22:00, 5 odcinków
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...
reklama