reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UA|TV w platformie nc+

dodano: 2017-06-15 09:45
autor: RO | źródło: mip.gov.ua

nc+ ncplus Ukraińska, państwowa stacja telewizyjna dla zagranicy UA|TV znalazła się w ofercie polskiej platformy satelitarnej nc+, poinformowało Ministerstwo Polityki Informacyjnej Ukrainy. UA|TV działa od października 2015 roku, oferując szczegółowe informacje widziane z ukraińskiej perspektywy.

UA|TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Dla naszej dystrybucji zagranicznej w Polsce to znaczące włączenie – przecież ponad 2 mln abonentów może teraz oglądać UA|TV

- skomentował sekretarz państwowy Ministerstwa Polityki Informacyjnej Ukrainy, Artem Bidenko.


nc+ jest nowoczesną platformą satelitarną w Polsce, oferującą ponad 170 popularnych kanałów telewizyjnych, a także ponad 600 kanałów free-to-air emitowanych z satelitów Eutelsat Hot Bird 13°E i Astra 19,2°E. Operator nc+ zapewnia też usługi szybkiego Internetu LTE i telefonii mobilnej – dlatego w ramach oferty nc+ Internet dostarcza kanały telewizyjne za pomocą aplikacji nc+ Go na stronie internetowej ncplusgo.pl. Dzięki temu abonenci oglądają telewizję w każdym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

UA|TV to ukraiński projekt skierowany do szerokiego grona odbiorców zagranicznych, głównie rosyjskiej i ukraińskiej diaspory potrzebującej obiektywnych, aktualnych i kompletnych informacji o Ukrainie. W tradycyjnym przekazie stacja nadaje w języku ukraińskim i rosyjskim oraz napisami w języku angielskim. Tłumaczenia informacji pojawiają się też w innych językach, m.in. niemieckim i hiszpańskim.

Widzowie otrzymują aktualne doniesienia o wydarzeniach na wschodzie i na Krymie, o postępach reform gospodarczych, osiągnięciach w nauce i kulturze, historii Ukrainy, jej przyrody i szlaków turystycznych. Nadawcą kanału jest ukraińskie Ministerstwo Polityki Informacyjnej.

Parametry techniczne kanału UA|TV:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 121 (10,930 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)

ID: UATV
PID V: 44 (MPEG-4/SD)
PID A: 192 (ukr)
PID PCR: 44
SID: 16924
PID PMT: 40
Kodowanie: brak (FTA)
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...
reklama