reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Jak randkują Polacy?

dodano: 2017-06-17 12:09 | aktualizacja: 2017-10-29 03:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rochstar/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Pierwsza randka” Za nami dwunasty, ostatni odcinek pierwszego sezonu programu „Pierwsza randka”, emitowanego w TVP2 i TVP Rozrywka (więcej tutaj). Podczas kolejnych czterech randek mieliśmy szansę obserwować wyjątkowe spotkania. Niektóre z nich zakończyły się wzruszającym sukcesem. Dodajmy, iż program ten emitują obecnie TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka. A jak randkują Polacy?

TVP2 TVP 2 Dwójka „Pierwsza randka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Randka zakończona w trakcie dania głównego

A co wydarzyło się w dwunastym odcinku programu „Pierwsza randka”? Martyna pracuje w policji, jako pracownik biurowy. Szuka partnera, który będzie nie tylko mężczyzną jej życia, ale także kumplem, który wysłucha przemyśleń po gorszym dniu. Na spotkanie z nią przyszedł Przemysław, młody fan koszykówki, który deklaruje, że nigdy nie żałuje podjętych przez siebie decyzji. Spotkanie tej pary było bardzo osobliwe, w zasadzie od samego początku kobieta wyglądała na niezadowoloną. Nie chciała odpowiadać na zadawane przez chłopaka pytania, w pewnym momencie nie wytrzymała i pod pretekstem tego, że dzieli ich zbyt duża różnica wieku, zakończyła spotkanie w trakcie dania głównego.

W blasku fleszy

Wojciech jest przystojnym, młodym kucharzem. Dotychczas, pochłonięty swoją pasją i zawodem, nie miał czasu na poszukiwanie miłości. Na randkę z nim zaproszona została Kinga, studentka filologii włoskiej i zapalona fotografka. Para szybko znalazła wspólne tematy do rozmów. Wojciech został nawet modelem dziewczyny, podczas zaaranżowanej sesji zdjęciowej. Im jednak dłużej trwało spotkanie, tym zachowanie mężczyzny stawało się bardziej opryskliwe. Odmówił Kindze wspólnego tańca i chciał jak najszybciej opuścić restaurację. Nie musimy chyba dodawać, że para nie planuje kolejnego spotkania.

Przychodzi sceptyczny mężczyzna do lekarza...

Mieszkający w Warszawie Krzysztof na samym początku wyjawił, że nie uznaje związków na odległość. Dlatego też, dowiedziawszy się, że Dagmara - młoda pani weterynarz, pochodzi z Łodzi, był nieco sceptyczny. Poczucie humoru i urok dziewczyny bardzo szybko doprowadziły do tego, że Krzysztof zmienił zdanie i z defensywy, przeszedł do ofensywy. Postanowił dowiedzieć się o kobiecie jak najwięcej. Dagmarze natomiast mężczyzna szybko przypadł do serca. Z najnowszych doniesień wiemy, że para spotyka się regularnie.

Spotkanie ze łzami i śmiechem

Ostatnią parą finałowego odcinka byli Milena i Piotr. Para, chociaż mieszka daleko od siebie - Piotr pochodzi z okolic Radomia, a Milena mieszka obecnie we Wrocławiu, bardzo szybko polubiła się. Mężczyzna bardzo miło zaskoczył swoją rozmówczynię pięknym bukietem kwiatów. Po dłuższym czasie randkowicze postanowili podjąć temat byłych związków. Okazało się, że oboje pomimo młodego wieku mają za sobą stratę partnerów w dramatycznych okolicznościach. Widzowie mogli dowiedzieć się także, że para miała już kiedyś ze sobą kontakt i komunikowała się przez portal randkowy. Czy to przeznaczenie, że znów na siebie trafili? Chyba tak, ponieważ zastanawiają się, w którym mieście razem zamieszkać.
 
Dagmara i Krzysztof w programie „Pierwsza randka”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Dagmara i Krzysztof w programie „Pierwsza randka”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Martyna i Przemysław w programie „Pierwsza randka”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Martyna i Przemysław w programie „Pierwsza randka”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Milena i Piotr w programie „Pierwsza randka”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Milena i Piotr w programie „Pierwsza randka”, foto: Natasza Młudzik/TVP
„Pierwsza randka”: Jak randkują Polacy?, foto: Rochstar
„Pierwsza randka”: Jak randkują Polacy?, foto: Rochstar


Jak randkują Polacy?

Jak się okazuje, Polacy lubią randkować (badanie zrealizowane na podstawie grupy badawczej - 184 osób, uczestniczących w programie „Pierwsza randka” TVP2). Mężczyźni stają się wtedy prawdziwymi dżentelmenami, a kobiety zachwycają wdziękiem i urodą. Często już samo odważenie się na spotkanie z drugą osobą, bez względu na to, czy przerodzi się to w wielką miłość jest dla randkujących bardzo cennym doświadczeniem. Warto też podkreślić, że coraz więcej osób powyżej 60. roku życia podejmuje poszukiwania drugiej połowy. Wiele z nich odnosi sukces, częściej niż w pozostałych grupach wiekowych. Oto wyniki badania:

- 88 proc. randkujących cieszy się, że odważyło się pójść na pierwszą randkę,
- 40 proc. mężczyzn wręcza na randce kwiaty,
- 35 proc. par tańczy na pierwszej randce,
- 32 proc. par spotka się ponownie,
- 20 proc. par całuje się podczas pierwszego spotkania,
- 35 proc. mężczyzn nie płaci rachunku za kobietę,
- 2 proc. pań płaci cały rachunek,
- 0,2 proc. randkowiczów przychodzi na randkę z psem,
- 42 proc. deklaruje, że utrzymuje kontakt z osobą, z którą spotkało się na pierwszej randce,
- 5 proc. pierwszych randek ma swoją pikantną kontynuację,
- 20 proc. randkujących ma powyżej 60 roku życia, 80 proc. z nich kontynuuje znajomość po pierwszej randce.

„Pierwsza randka”

Program „Pierwsza randka” zrealizowany został w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. - Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat „randkowiczów”. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii - czytamy w komunikacie. Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.

„Pierwsza randka” - emisja w TVP2 (TVP2 HD), TVP HD i TVP Rozrywka.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1750 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...

Osprzęt VU+ obudowa HDD Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk do Zero 4K

180 zł Więcej...
reklama