reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3 kanały Viasat World w otwartym oknie UPC

dodano: 2017-06-20 10:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Do 5 lipca br. abonenci UPC Polska posiadający pakiet Select, w ramach otwartego okna, będą mieli dostęp do trzech kanałów z oferty Viasat World bez dodatkowych opłat – Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Explore HD i Polsat Viasat Nature.

Taaaki Karp Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Viasat History HD to kanał historyczny, który uczy i bawi – przywraca historię do życia. Abonenci UPC znajdą kanał na pozycji 315. (Horizon/Kaon) oraz 390. (Mediabox). Polsat Viasat History wyemituje program „Zakazana historia” – który ujawnia prawdę ukrytą za wielkimi mitami, historycznymi legendami, teoriami spiskowymi, opowieściami o ukrytych skarbach, zaginionych cywilizacjach i wojennych tajemnicach. W czwartym sezonie Jamie bada archiwa Watykanu, gdzie znajduje nie tylko zapisy dotyczące życia dawnych papieży, ale także między innymi dokumenty z procesu Galileusza, listy Henryka VIII z żądaniem rozwodu czy listy pisane przez Abrahama Lincolna.

Polsat Viasat Explore HD przeniesie widzów do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód, gdzie męski świat jest na wyciągnięcie ręki. Kanał można oglądać na pozycji 318. (Horizon/Kaon) oraz 394. (Mediabox). W ramach pasma wędkarskiego widzowie znajdą tam program „Taaaki karp!” – program o ludziach, którzy polują na największe, najbardziej tajemnicze i najciekawsze gatunki karpi. Prezenterem jest wielki miłośnik karpi, Ali Hamidi, który wraz z dwoma przyjaciółmi wyrusza na wielką wędkarską przygodę. Czeka ich wiele trudności, niebezpieczeństw i przygód w różnych rejonach świata.

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Polsat Viasat Nature znajduje się na pozycji 319. (Horizon/Kaon) oraz 395. (Mediabox). Na antenie widzowie znajdą program „Chris Humfrey: zwierzęcy instynkt”, w którym poznamy Chrisa Humfreya — australijskiego zoologa, który wokół swojego domu w stanie Wiktoria pozwala żyć na swobodzie dwóm tysiącom zwierząt. Jego dzwonkiem do drzwi jest australijski ptak z rodzaju Dacelo, a kiedy ogląda telewizję, razem z nim na kanapie zasiadają koale i kangury. Największą pasją Chrisa jest pomoc zwierzętom i ochrona przyrody.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm z przyssawką

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę.

139 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm ze statywem

stalowa antena 65 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...
reklama