reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Triolan wyłączył wszystkie kanały Inter

dodano: 2017-06-27 19:42
autor: RO | źródło: mediasat.info

Inter Ukraiński operator telewizji kablowej Triolan poinformował swoich abonentów o wyłączeniu z oferty kanałów grupy medialnej Inter Media Group. Decyzję tłumaczy utratą ważności kontraktu, podpisanego w grudniu ubiegłego roku. Nadawca Inter wydał swoje oświadczenie, w którym pisze o zadłużeniu finansowym. Sprawę chce skierować w najbliższym czasie na drogę sądową.

Triolan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Ze względu na różne okoliczności, nasz kontrakt z Interem stracił swoją ważność. Jesteśmy na etapie negocjacji zawarcia nowej umowy. Jednakże, z różnych przyczyn rozmowy mają złożony charakter. W każdym razie chcemy zakończyć ten proces do 1 lipca 2017 roku. Jeżeli podpiszemy umowę, to 1 lipca wznowimy nadawanie Inter. Jeżeli nie podpiszemy, to z waszą pomocą dokonamy wyboru – odpowiednio obniżenie opłaty abonamentowej (wstępnie do 12 hrywien) albo wymiana kanałów grupy Inter innymi stacjami

- brzmi oświadczenie operatora Triolan do abonentów.

Odłączenie kanału Inter w sieci operatora kablowego Triolan przeprowadzono wbrew działającej umowie i z naruszeniem praw widzów. Umowa o retransmisji Inter i innych kanałów Inter Media Group została podpisana w grudniu zeszłego roku z terminem ważności do 31.12.2017 r. Tak więc umowa jest ważna.

Pomimo nieprzestrzegania zobowiązań płatniczych ze strony Triolan, nadal spełniamy wszystkie swoje obowiązki wynikające z niniejszej umowy, w tym zapewnienie dostępu do sygnału wysokiej jakości kanału Inter, ponieważ interesy widzów traktujemy priorytetowo.

- czytamy w komunikacie grupy medialnej Inter Media Group.

Inter rekomenduje abonentom Triolan, aby wzywali operatora do przywrócenia transmisji wszystkich kanałów Inter lub skorzystali z usług innego operatora. Alternatywną opcją odbioru wszystkich kanałów Inter Media Group jest naziemna telewizja cyfrowa w standardzie DVB-T2 lub przekaz z satelity Astra 4A (4,8°E) na częstotliwości 12,399 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...
reklama