reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Domówka i budzenie na zamówienie w Radiu Wawa

dodano: 2017-06-28 14:08 | aktualizacja: 2017-06-28 16:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Wawa W piątek, 7 lipca br. na antenie Radia Wawa (Grupa ZPR Media) rusza nowa zabawa antenowa „Gwiazda na wyłączność”, w której ekipa stacji zorganizuje w domach swoich słuchaczy minikoncert muzycznej gwiazdy. Ponadto w związku z wakacjami stacja wprowadziła pasmo „Morze muzyki na wakacje”. Pojawił się także nowy konkurs w porannym programie pod hasłem „Dzika ekipa budzi najlepiej”. Stacja zaprasza także na pasmo „Słoneczne non stop polo” (więcej tutaj).

Radio Wawa auto wóz pojazd maszyna samochód Polski Fiat 126p 126 p Maluch


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radio Wawa kolejny raz postanowiło wyjść poza radiowy eter i spełnić marzenia swoich słuchaczy. W najnowszej akcji antenowej „Gwiazda na wyłączność” do wygrania jest minikoncert, który ekipa stacji zorganizuje w prywatnych domach uczestników zabawy. Aby wziąć udział w konkursie, słuchacz musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Radia Wawa (przejdź na stronę), wybrać ulubionego artystę, na którego koncercie najbardziej mu zależy, a następnie w kreatywny sposób uzasadnić swój wybór. Podczas kameralnej „domówki” zaśpiewają m.in. tacy artyści, jak: Paweł Dudek „Czadoman”, Joanna Kaczanowska „Etna”, Basta, After Party.
 
Agnieszka Chmielewska, Tomasz Łysiak „DeDektyw Inwektyw” i Rafał Wodziński „Wodzu” to gospodarze programu „Dzika ekipa”, foto: Grupa ZPR Media
Agnieszka Chmielewska, Tomasz Łysiak „DeDektyw Inwektyw” i Rafał Wodziński „Wodzu” to gospodarze programu „Dzika ekipa”, foto: Grupa ZPR Media


W każdy piątek w porannym programie Radia Wawa „Dzika ekipa” Agnieszka Chmielewska, Rafał Wodziński „Wodzu” i Tomasz Łysiak „DeDektyw Inwektyw” będą łączyli się na antenie ze zwycięzcą, oznajmiając mu, że to na jego „domówce” pojawi się muzyczna gwiazda (więcej tutaj). W wieczornej audycji Jakuba Adamiaka „Słoneczne non stop polo” będzie można usłyszeć relacje z odwiedzin w domu słuchaczy. Akcja potrwa do końca sierpnia br.

To nie koniec wakacyjnych niespodzianek na antenie Radia Wawa. W porannym paśmie stacji pojawił się nowy konkurs „Dzika ekipa budzi najlepiej”. Słuchacz ma za zadanie zgłosić pomysł, w jaki sposób chciałby, aby obudzili go prezenterzy „Dzikiej ekipy”. Na zwycięzców czekają budziki z wizerunkiem gospodarzy poranka.

Stacja wprowadziła także nowe pasmo „Morze muzyki na wakacje”, które nadawane jest codziennie między godziną 9:00 a 19:00. Prowadzący: Monika Król, Piotr Jachim, Mateusz Kwiatkowski, Jakub Adamiak i Maciej Maciejewski zapraszają do spędzania czasu przy polskich przebojach i nowościach. Jak informuje nadawca, w audycji dominuje energetyczna muzyka. Pojawiają się także informacje o ciekawych wydarzeniach i nadchodzących imprezach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

160 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE wzmocniona

Wersja wzmocniona anteny OFC-1200 z epoksydowym wysięgnikiem - antena epoksydowa...

670 zł Więcej...
reklama