reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjski kanał Katiusza ruszy w Chinach

dodano: 2017-07-06 22:03 | aktualizacja: 2017-07-08 15:45
autor: JS | źródło: sat-expert.com

Katiusza_logo_360px.jpg Prezydent Rosji Władimir Putin i Prezydent Chin Xi Jinping podpisali umowę, na mocy której w Chinach rozpocznie nadawanie rosyjski kanał kulturalny Katiusza, poinformowała służba prasowa Kremla.
 


katyusha_logo_2_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Putin i Xi Jinping zdecydowali o uruchomieniu w Chinach kanału Katiusza.
Xi Jinping przyleciał do Rosji 3 lipca 2017 r. z oficjalną wizytą na zaproszenie Władimira Putina.
Przy wizycie chińskiego przywódcy Xi Jinpinga w Rosji, jednym z głównych punktów było podpisanie umowy w sprawie uruchomienia kanału Katiusza w Chinach. 4 lipca obaj przywódcy spotkali się z przedstawicielami społeczeństwa, biznesu i mediów społecznościach Rosji i Chin na III Forum SMI.

Pierwyj Kanal oraz China Central Television podpisały porozumienie w sprawie uruchomienia pierwszego rosyjskiego kanału telewizyjnego Katiusza w Chinach w III Forum mediów w Rosji i Chinach. Ze strony rosyjskiej podpis na dokumencie złożył dyrektor generalny Pierwyj Kanal Konstantin Ernst, a ze strony chińskiej dyrektor generalny CTV-Satellite Program TV Co., Ltd Du Hao. Ernst powiedział, że kanał będzie nadawać w języku rosyjskim z chińskimi napisami i rozpocznie pracę pod koniec tego roku.

Według Ernsta, kanał pokaże chińskiej publiczności najlepsze rosyjskie programy informacyjne i kulturalno-edukacyjne. Katiusza będzie również transmitowała programy rozrywkowe i muzyczne, takie jak „Ice Age” oraz koncerty rosyjskich wykonawców. Planowane jest opracowanie oryginalnego produktu - chińskiego KWN.
 

Źródło: sat-expert.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Antena DVB-T Maximum MDA-110 LTE

Maximum MDA-110 to aktywna antena radiowo-telewizyjna przeznaczona do montażu na...

220 zł Więcej...
reklama