reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Shant TV uruchomi na 13°E pakiet kanałów HD

dodano: 2017-07-12 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eutelsat/satkurier.pl

Shant TV Shant TV, ormiański komercyjny nadawca telewizyjny, poinformował, że 15 lipca 2017 roku uruchomi na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E) nową międzynarodową platformę. Shant TV podpisał wieloletnią umowę z operatorem Eutelsat.

Shant TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Shant TV nadaje na 13°E od prawie dziesięciu lat. Teraz powstać ma oferta pay-tv dla ormiańskich widzów. Dzięki szerokiemu zasięgowi satelity Hot Bird, pakiet będzie osiągalny dla widzów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w europejskiej części Rosji. Wszystkie kanały w ramach nowej oferty będą dostępne w jakości HD. Miesięczna opłata za dostęp do pakietu, obejmującego kanały Shant Premium, Armenia Premium i Shant Music, ma wynosić 5 euro. Dzięki nowej usłudze, społeczność ormiańska, reprezentowana przez ponad cztery miliony ludzi w ramach zasięgu satelity Hot Bird, będzie mogła uzyskać dostęp do dedykowanych dla niej programów, seriali, filmów i teledysków.
 

Wiemy na podstawie wyników naszej ankiety, że ​​50 proc. widzów Shant Premium spoza Armenii ogląda nasz kanał z Hot Birda firmy Eutelsat. To było decydujące przy wyborze Hot Birda do dystrybucji naszej nowej oferty. Dziękujemy Eutelsatowi za bardzo cenne wsparcie i doradztwo, szczególnie w zakresie działań technicznych i marketingowych
- powiedział Arthur Yezekyan, prezes i założyciel Shant TV.

Aktualnie na satelitach Eutelsat Hot Bird nadawane są dwa kanały Shant TV: Shant TV (SD) i Shant Premium (HD). Ich sygnał jest niekodowany (FTA). Wkrótce dołączyć ma do nich Armenia Premium i Shant Music - oba w jakości HD. W związku z zapowiedzią, że pakiet będzie płatny, można podejrzewać, że sygnał Shant Premium (aktualnie FTA) zostanie zaszyfrowany.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 121 (10,930 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)

ID: Shant TV Premium
PID V: 501 (MPEG-4/HD)
PID A: 502 (eng)
PID PCR: 501
SID: 50
PID PMT: 500
Provider: Shant TV
Kodowanie: brak (FTA)
 
Przekaz kanału Shant Premium
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena AX 1000+ Combo LTE ProLine dla MUX 8

Nowy model anteny dla naziemnej TV cyfrowej - szerokopasmowa antena...

89 zł Więcej...

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...

Antena COR-900 + Unicable II LNB

Antena 90 cm Corab COR-900 z konwerterem Unicable II (32...

329 zł Więcej...
reklama