reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy „Zwyczajny serial” 8 w Cartoon Network

dodano: 2017-07-12 18:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Cartoon Network „Zwyczajny serial” Pracownicy parku Papcia spędzają halloween i gwiazdkę w przestrzeni kosmicznej. Czekają ich odwiedziny na planecie Nielsen, gdzie spotkają podejrzanego osobnika, który - jak się okaże - od dawna ich obserwuje. Premiera nowych odcinków ósmego, ostatniego sezonu produkcji „Zwyczajny serial” („Regular Show”), odbędzie się w poniedziałek, 17 lipca br. o godzinie 20:35 na antenie Cartoon Network (więcej tutaj).

Cartoon Network „Zwyczajny serial”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pracownicy parku Papcia przygotowują się do halloween. Oprócz opowiadania strasznych historii odwiedzą dom pełen wampirów i będą musieli poradzić sobie z nowym, nieznośnym współlokatorem. W nowych odcinkach ósmego sezonu bohaterowie udadzą się też na kolejną planetę - tym razem będzie to Nielsen. Czeka ich tam duże zaskoczenie - spotkają tajemniczego wróżbitę. Jak się okaże, dziwny osobnik wie o nich bardzo wiele, a to dlatego, że od dawna ich obserwuje.

Załoga parku spędzi też gwiazdkę w przestrzeni kosmicznej. Tuż przed rozdawaniem prezentów Mordechaj i Rigby uświadomią sobie, że nie mają żadnego upominku dla Papcia i postanowią jak najszybciej go zorganizować. Będzie się to jednak wiązało z daleką i niebezpieczną wyprawą. Ponadto, sójka i szop będą chcieli pomóc właścicielowi parku w przygotowaniach do trudnego pojedynku i zadedykują mu jedną ze swoich piosenek.

„Zwyczajny serial” - sezon 8., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do czwartku (od 17 lipca 2017 roku) o 20:35 w Cartoon Network (Cartoon Network HD). Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze docinki tego serialu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena DVB-T Maximum MDA-110 LTE

Maximum MDA-110 to aktywna antena radiowo-telewizyjna przeznaczona do montażu na...

220 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388M Matrix do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI typu Matrix. Urządzenie przesyła sygnał HDTV np....

820 zł Więcej...

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...
reklama