reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy „Zwyczajny serial” 8 w Cartoon Network

dodano: 2017-07-12 18:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Cartoon Network „Zwyczajny serial” Pracownicy parku Papcia spędzają halloween i gwiazdkę w przestrzeni kosmicznej. Czekają ich odwiedziny na planecie Nielsen, gdzie spotkają podejrzanego osobnika, który - jak się okaże - od dawna ich obserwuje. Premiera nowych odcinków ósmego, ostatniego sezonu produkcji „Zwyczajny serial” („Regular Show”), odbędzie się w poniedziałek, 17 lipca br. o godzinie 20:35 na antenie Cartoon Network (więcej tutaj).

Cartoon Network „Zwyczajny serial”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pracownicy parku Papcia przygotowują się do halloween. Oprócz opowiadania strasznych historii odwiedzą dom pełen wampirów i będą musieli poradzić sobie z nowym, nieznośnym współlokatorem. W nowych odcinkach ósmego sezonu bohaterowie udadzą się też na kolejną planetę - tym razem będzie to Nielsen. Czeka ich tam duże zaskoczenie - spotkają tajemniczego wróżbitę. Jak się okaże, dziwny osobnik wie o nich bardzo wiele, a to dlatego, że od dawna ich obserwuje.

Załoga parku spędzi też gwiazdkę w przestrzeni kosmicznej. Tuż przed rozdawaniem prezentów Mordechaj i Rigby uświadomią sobie, że nie mają żadnego upominku dla Papcia i postanowią jak najszybciej go zorganizować. Będzie się to jednak wiązało z daleką i niebezpieczną wyprawą. Ponadto, sójka i szop będą chcieli pomóc właścicielowi parku w przygotowaniach do trudnego pojedynku i zadedykują mu jedną ze swoich piosenek.

„Zwyczajny serial” - sezon 8., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do czwartku (od 17 lipca 2017 roku) o 20:35 w Cartoon Network (Cartoon Network HD). Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze docinki tego serialu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1750 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...

Osprzęt VU+ obudowa HDD Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk do Zero 4K

180 zł Więcej...
reklama