reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

C&C Partners partnerem technicznym SGT

dodano: 2017-07-13 17:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: SGT

Jambox SGT SGT S.A., firma oferująca usługi telewizyjne operatorom ISP i partner technologiczny dla tradycyjnych operatorów kablowych (działająca pod marką Jambox), nawiązała współpracę z firmą C&C Partners. Obie firmy zdecydowały o wzajemnym polecaniu swoich usług i wparciu technicznym w zakresie wdrożeń IPTV.

Jambox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
C&C Partners powstała w 1992 roku, rozpoczynając swoją działalność w branży telekomunikacyjnej. Dziś należy do międzynarodowego holdingu, Grupy TKH - i oferuje kompleksowe rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne oraz systemy wizji maszynowej. - Wieloletnia współpraca z partnerami ISP zaowocowała wprowadzeniem do oferty przełączników firmy Edge-Core, dedykowanych do pracy z IPTV, które są gwarancją stabilności dla oferowanych przez operatorów usług przy zachowaniu konkurencyjności cenowej. C&C jest partnerem oferującym komplementarne rozwiązania, dlatego uzupełnieniem oferty przełączników jest szeroka gama kabli  i akcesoriów światłowodowych marki ACE służąca do budowy pasywnej części sieci. C&C Partners współpracuje z SGT S.A. czynnie od lat, a decyzję o oficjalnej współpracy w zakresie wzajemnego wsparcia firma podjęła w maju 2017 roku. Od tego momentu do klienta ostatecznego trafiają urządzenia oznaczone również logo marki Jambox, co świadczy o gwarancji stabilności i kompatybilności z produktem, jakim jest telewizja Jambox - czytamy w komunikacie.
 
C&C Partners partnerem technicznym SGT. Na zdjęciu m.in. Paweł Białas i Katarzyna Armatys-Wisniewska, foto: SGT
C&C Partners partnerem technicznym SGT. Na zdjęciu m.in. Paweł Białas i Katarzyna Armatys-Wisniewska, foto: SGT
 
 
Przy konfiguracji usług SGT S.A. (telewizji Jambox) C&C Partners rekomenduje głównie przełączniki: serii ECS2100 i serii ECS4120.

- SGT S.A., podobnie jak C&C Partners, jest stabilnym partnerem biznesowym z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami, co stanowi gwarancję jakości dla partnerów ISP oraz zadowolenie klientów końcowych. Ponadto usługa telewizyjna pod marką Jambox stanowi ciekawą alternatywę do oferty globalnych operatorów TV poprzez zapewnianie swobody w definiowaniu pakietów programowych. Dzięki wieloletniej współpracy z operatorami ISP, wprowadzamy do oferty przełączniki firmy Edge-Core dedykowane do pracy z IPTV. Nawiązując współpracę z SGT S.A. chcemy w tym miejscu zadeklarować udzielenie wsparcia technicznego każdemu klientowi, który zdecyduje się na wybór naszych przełączników

- mówi Jakub Szyszka, kierownik do spraw produktu w C&C Partners.


W ramach współpracy obu firm, w siedzibie głównej C&C Partners w Lesznie dostępne jest również pomieszczenie, tak zwany „demo-room”, w którym odbywają się szkolenia dla obecnych i potencjalnych klientów, obejmujące prezentacje konfiguracji oferowanego przez firmę sprzętu i usług SGT S.A.
 
SGT S.A. funkcjonuje na rynku telekomunikacyjnym od 2007 roku. Swoją działalność rozpoczęła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową Jambox. Współpracuje z lokalnymi operatorami internetu, zainteresowanymi świadczeniem usług w technologii IPTV w swoich sieciach. Aktualnie telewizję Jambox oferuje ponad 250 lokalnych operatorów ISP i kablowych w Polsce, którzy posiadają infrastrukturę światłowodową.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

63 zł Więcej...
reklama