reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

C&C Partners partnerem technicznym SGT

dodano: 2017-07-13 17:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: SGT

Jambox SGT SGT S.A., firma oferująca usługi telewizyjne operatorom ISP i partner technologiczny dla tradycyjnych operatorów kablowych (działająca pod marką Jambox), nawiązała współpracę z firmą C&C Partners. Obie firmy zdecydowały o wzajemnym polecaniu swoich usług i wparciu technicznym w zakresie wdrożeń IPTV.

Jambox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
C&C Partners powstała w 1992 roku, rozpoczynając swoją działalność w branży telekomunikacyjnej. Dziś należy do międzynarodowego holdingu, Grupy TKH - i oferuje kompleksowe rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne oraz systemy wizji maszynowej. - Wieloletnia współpraca z partnerami ISP zaowocowała wprowadzeniem do oferty przełączników firmy Edge-Core, dedykowanych do pracy z IPTV, które są gwarancją stabilności dla oferowanych przez operatorów usług przy zachowaniu konkurencyjności cenowej. C&C jest partnerem oferującym komplementarne rozwiązania, dlatego uzupełnieniem oferty przełączników jest szeroka gama kabli  i akcesoriów światłowodowych marki ACE służąca do budowy pasywnej części sieci. C&C Partners współpracuje z SGT S.A. czynnie od lat, a decyzję o oficjalnej współpracy w zakresie wzajemnego wsparcia firma podjęła w maju 2017 roku. Od tego momentu do klienta ostatecznego trafiają urządzenia oznaczone również logo marki Jambox, co świadczy o gwarancji stabilności i kompatybilności z produktem, jakim jest telewizja Jambox - czytamy w komunikacie.
 
C&C Partners partnerem technicznym SGT. Na zdjęciu m.in. Paweł Białas i Katarzyna Armatys-Wisniewska, foto: SGT
C&C Partners partnerem technicznym SGT. Na zdjęciu m.in. Paweł Białas i Katarzyna Armatys-Wisniewska, foto: SGT
 
 
Przy konfiguracji usług SGT S.A. (telewizji Jambox) C&C Partners rekomenduje głównie przełączniki: serii ECS2100 i serii ECS4120.

- SGT S.A., podobnie jak C&C Partners, jest stabilnym partnerem biznesowym z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami, co stanowi gwarancję jakości dla partnerów ISP oraz zadowolenie klientów końcowych. Ponadto usługa telewizyjna pod marką Jambox stanowi ciekawą alternatywę do oferty globalnych operatorów TV poprzez zapewnianie swobody w definiowaniu pakietów programowych. Dzięki wieloletniej współpracy z operatorami ISP, wprowadzamy do oferty przełączniki firmy Edge-Core dedykowane do pracy z IPTV. Nawiązując współpracę z SGT S.A. chcemy w tym miejscu zadeklarować udzielenie wsparcia technicznego każdemu klientowi, który zdecyduje się na wybór naszych przełączników

- mówi Jakub Szyszka, kierownik do spraw produktu w C&C Partners.


W ramach współpracy obu firm, w siedzibie głównej C&C Partners w Lesznie dostępne jest również pomieszczenie, tak zwany „demo-room”, w którym odbywają się szkolenia dla obecnych i potencjalnych klientów, obejmujące prezentacje konfiguracji oferowanego przez firmę sprzętu i usług SGT S.A.
 
SGT S.A. funkcjonuje na rynku telekomunikacyjnym od 2007 roku. Swoją działalność rozpoczęła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową Jambox. Współpracuje z lokalnymi operatorami internetu, zainteresowanymi świadczeniem usług w technologii IPTV w swoich sieciach. Aktualnie telewizję Jambox oferuje ponad 250 lokalnych operatorów ISP i kablowych w Polsce, którzy posiadają infrastrukturę światłowodową.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT913 Combo H/V LTE dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa DAT913 marki Fuba. Zaprojektowana specjalnie...

159 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Debiutujący na rynku cyfrowy satelitarny odbiornik HD o wyjątkowo małych...

349 zł Więcej...
reklama