reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Intruz w moim domu” na CBS Reality

dodano: 2017-07-14 11:55
autor: Jakub Sulisz | źródło: CBS Reality

„Intruz w moim domu” CBS Reality Ufność, otwartość na innych, gotowość do nawiązywania kontaktów – to cechy, które bez wahania większość z nas nazwałaby zaletami. Czasem jednak zaufanie niewłaściwej osobie może doprowadzić do tragedii –  o takich właśnie przypadkach opowiadać będzie seria dokumentalna „Intruz w moim domu”. 

„Intruz w moim domu” CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Każdy odcinek serii przedstawia historię, w której niczego nie podejrzewająca przyszła ofiara zaprosi do swojego życia swego przyszłego oprawcę. Widzowie będą mogli poznać w szczegółach kolejne wydarzenia, w trakcie których z pozoru normalna relacja – między współlokatorami, znajomymi, czy przyjaciółmi – przerodziła się w koszmar, zwieńczony nierzadko tragicznym finałem.

W jednym z odcinków poznamy historię śmierci Michelle Herndon, dwudziestoparoletniej studentki antropologii, której jedyną winą było to, że zaprzyjaźniła się z niewłaściwą osobą – współlokatorem swojej przyjaciółki z pracy. Piękna, ambitna i aktywnie udzielająca się w organizacjach charytatywnych Michelle nie miała pojęcia, że znajomość z Oliverem Quinnem, cichym, niepozornym studentem pielęgniarstwa, może być czymś niebezpiecznym…

W innym odcinku widzowie poznają historię Ala Kowalskiego, tajemniczego milionera, który wprowadza się do wielkiego domu w Hill Country w stanie Teksas. Zamierza spokojnie spędzić starość, zajmując się naprawą zabytkowych aut i kolekcjonowaniem broni. Na swojej drodze napotyka jednak mężczyznę, który sprawi, że realizacja tych planów stanie się niemożliwa.
 

Poprzez relacje świadków, znajomych ofiar, dziennikarzy i policjantów, „Intruz w moim domu” przybliża widzom historie ludzi, których zgubiła zbytnia ufność wobec innych. 

Na premierowe odcinki serialu dokumentalnego „Intruz w moim domu” CBS Reality zaprasza od 18 lipca, od wtorku do piątku o 22:00. Kontynuacja w sierpniu.

Lista odcinków:
  1. John Adair to bogaty filantrop, który bierze pod opiekę sprawiających kłopoty młodych ludzi. Gdy otwiera drzwi swego domu przed nieznajomym w potrzebie, nie wie, że odpowiedzią na jego zaproszenie będzie rzeź... Emisja: 18 lipca.
  2. John Aegerter, ekscentryczny milioner-samotnik, zaprasza do siebie starego przyjaciela. Niestety, wizyta będzie miała makabryczne konsekwencje. Emisja: 19 lipca.
  3. Studentka Michelle próbuje pomóc nieznajomemu - konsekwencje jej decyzji będą straszne. Jej rodzina i przyjaciele długo nie będą mogli dojść do siebie... Emisja: 20 lipca.
  4. Al Kowalski przyjmuje pod swój dach narkomana Charliego Tidwella. Za Charliem ciągną się kłopoty - pomoc, niestety, nie przyniesie oczekiwanych skutków... Emisja: 21 lipca.
  5. Dorothea Puente prowadzi dom, w którym schronienie znaleźć mogą alkoholicy i ludzie chorzy umysłowo. Jednym z jej ulubionych "lokatorów" jest Alvaro Montoya - do czasu, gdy na jaw wyjdzie pewien straszliwy sekret... Emisja: 25 lipca.
  6. Gdy Mickey Widmer przeniosła się wraz z rodziną do nowego domu, poznała Ricka Tabera, sąsiada-samotnika, który zdecydowanie za bardzo usiłował zbliżyć się do rodziny... Emisja: 26 lipca.
  7. Gdy Abraham Shakespeare wygrał 30 mln dolarów, wiele osób zaczęło się od niego domagać pieniędzy. Ostatecznie postanowił on opuścić swoją okolicę. Zniknął na wiele miesięcy - aż w końcu policja zaczęła poszukiwać jego zabójcy. Emisja: 27 lipca.
  8. Roxanna i Percy, którzy niedawno przybyli do USA, widzą, że z ich domu zaczynają znikać różne rzeczy. Sytuacja stanie się niezwykle groźna - Roxanna będzie zmuszona do walki o życie... Emisja 28 lipca.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 890 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1 890 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

95 zł Więcej...
reklama