reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacyjne kino akcji, czyli lipiec w AXN

dodano: 2017-07-17 02:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN W sobotę, 22 lipca br. o godzinie 22:00 w AXN (AXN HD) odbędzie się premiera filmu „Plan doskonały”, w którym wystąpili m.in. Jodie Foster, Denzel Washington i Clive Owen. W lipcu br. stacja pokaże także finałowe odcinki serialu „A.P.B.” („APB”).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Plan doskonały” to zrealizowana przez Spike’a Lee historia genialnie przeprowadzonego napadu na bank. Czworo napastników, którym przewodzi Dalton (w tej roli Clive Owen), zamyka się w budynku na Manhattanie wraz z kilkudziesięcioma zakładnikami. Rozpoczynają się negocjacje, które prowadzi doświadczony detektyw Keith Frazier (Denzel Washington). Wszystko wskazuje na to, że policjantowi przyszło zmierzyć się z kolejnymi przestępcami, którzy chcą szybko się wzbogacić. Kiedy jednak pojawia się u niego wpływowa Madeleine White (Jodie Foster) i oferuje natychmiastowy awans za drobną przysługę, Frazier zdaje sobie sprawę, że w tej grze nie chodzi tylko o pieniądze. Premiera filmu „Plan doskonały” odbędzie się w sobotę, 22 lipca br. o godzinie 22:00 w AXN (więcej tutaj).

W lipcu br. widzowie obejrzą także finałowe odcinki serialu „A.P.B.” („APB”). Ostatnie przygody milionera, który szukając sprawiedliwości postanowił stworzyć własny posterunek policji, będzie można obejrzeć w czwartek, 27 lipca br. o godzinie 21:00 w AXN.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

999 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 153 Combo z DVB-S2/T2/C

Odbiornik HD Combo. Satelitarno-naziemny odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki...

265 zł Więcej...

Antena Fuba DAT903 Combo LTE dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa DAT903 marki Fuba. Zaprojektowana specjalnie...

149 zł Więcej...
reklama