reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ewa Kubica dyrektorem Instytutu Badań Pollster

dodano: 2017-07-17 05:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Instytut Badań Pollster Ewa Kubica została dyrektorem zarządzającym Instytutu Badań Pollster, należącym do spółki Accorp (Grupa ZPR Media) (więcej tutaj). Zastąpiła Pawła Piekarskiego, który ustępuje ze stanowiska, aby w ramach instytutu zająć się tworzeniem działu przetwarzania danych. Wraz z objęciem stanowiska Ewa Kubica odpowiada w instytucie za badania marketingowe. Paweł Piekarski pozostaje członkiem zarządu spółki, a także głównym metodologiem.

Instytut Badań Pollster


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ewa Kubica w Instytucie Badań Pollster pracuje od 2014 roku. Zaczynała jako starszy specjalista ds. badań. W 2016 roku awansowała na stanowisko kierownika Działu Badań. Z branżą badawczą związana jest od 8 lat. Specjalizuje się w badaniach realizowanych za pośrednictwem Internetu (CAWI). Wcześniej pracowała w Ipsos oraz w Research.NK (dziale badań portalu Nasza Klasa).  

Instytut Badań Pollster należy do grupy Accorp Sp. z o.o. (Grupa ZPR Media). Na polskim rynku badań działa od listopada 2011 roku. Specjalizuje się w badaniach ilościowych prowadzonych metodą CAWI (Computer Assisted Web Interviewing), czyli w badaniach za pośrednictwem internetu. W 2014 roku firma znalazła się w pierwszej dziesiątce firm badawczych w Polsce pod względem liczby zrealizowanych wywiadów (dane za Grupą ZPR Media).
 
Ewa Kubica została dyrektorem zarządzającym Instytutu Badań Pollster, foto: Grupa ZPR Media
Ewa Kubica została dyrektorem zarządzającym Instytutu Badań Pollster, foto: Grupa ZPR Media

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

900 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...
reklama