reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

13 HD i E-Sport HD w Telewizji Światłowodowej

dodano: 2017-07-26 11:34 | aktualizacja: 2017-07-26 11:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Evio Polska

Telewizja Światłowodowa 1 sierpnia br. trzy nowe kanały zasilą ofertę Telewizji Światłowodowej - 13 HD, E-Sport HD i Music Box UA HD. Wszystkie te stacje znajdą się w pakiecie Smart. Warto dodać, że 1 lipca wprowadzono dodatkową promocję dla nowych abonentów pakietów Optimum i Platinum (HBO w prezencie do 2 miesięcy). Natomiast 15 lipca w ramach okna otwartego udostępniono na miesiąc 10 kanałów muzycznych dla wszystkich abonentów Telewizji Światłowodowej.

 13 HD E-Sport HD Music Box UA HD Telewizja Światłowodowa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe kanały w ofercie Telewizji Światłowodowej od 1 sierpnia 2017 roku (wszystkie znajdą się w pakiecie Smart):

13 HD - to stacja skierowana do widzów w każdym wieku. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych oraz motoryzacja (pozycja 571.)

E-Sport HD - to kanał poświęcony w stu procentach grom wideo oraz rosnącemu światowemu fenomenowi - sportom elektronicznym. Dzięki prawom do transmisji największych e-sportowych turniejów, na kanale pojawią się setki godzin z transmisji na żywo prosto z warszawskiego studia (pozycja 128.)

Music Box UA HD - to stacja będąca ukraińską wersją międzynarodowego kanału Music Box. Jej ramówka to teledyski 24 godziny na dobę, bloki interaktywne i programy własne. Kanał wspiera najważniejsze wydarzenia ze świata muzyki tanecznej (pozycja 794.; w związku z tym kanały: ONTV HD, Stingray Djazz TV HD oraz Stingray Brava HD znajdą się na liście kanałowej na pozycji o numer wyższej niż dotychczas)

Coś nowego znajdą również miłośnicy kanałów lokalnych. Do oferty dołączyły dwie stacje:

Sportowa.tv - to internetowa telewizja sportowa, której celem jest popularyzacja mało znanych i niszowych dyscyplin oraz wydarzeń sportowych. To także zachęta do aktywności sportowej oraz identyfikacji z lokalnymi klubami sportowymi.

Telewizja TVT - to jedna z najstarszych telewizji regionalnych w Polsce - nadaje nieprzerwanie od 2007 roku. Ramówka stacji to programy informacyjne, publicystyczne, historyczne i poradnikowe, przy czym bardzo wiele miejsca poświęca się informacji i rozrywce związanej z ziemią śląską, z której to stacja się wywodzi.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

110 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja single)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

590 zł Więcej...
reklama