reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Współpraca Grupy Canal+ z Telecom Italia?

dodano: 2017-07-26 10:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: adtv/Les Echos

Telecom Italia Grupa Canal+ we Francji jest zainteresowana utworzeniem spółki joint venture z włoskim operatorem telekomunikacyjnym Telecom Italia (TIM), w którym 23,94 proc. udziałów ma Vivendi. Celem tego przedsięwzięcia byłoby nabywanie praw audiowizualnych oraz produkcja własnych filmów i seriali.

Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według włoskich mediów, prezes TIM i dyrektor generalny Vivendi, Arnaud de Puyfontaine, poinformowali zarząd włoskiego operatora telekomunikacyjnego, że otrzymał taką propozycję ze strony Canal+.

Umowa nie wyklucza nabywania praw sportowych, co jest szczególnie interesujące ze względu na przetarg na prawa do Serie A na lata 2018-2021, który został odroczony do jesieni.

Chociaż projekt jest wciąż w fazie embrionalnej, to ideą Vivendi wydaje się być utworzenie w południowej części Europy dużej grupy opartej o TIM, która zaoferowałaby usługi pay-tv.

Francuski dziennik „Les Echos” poinformował, że w wyniku współpracy Grupy Canal+ i Telecom Italia miałby powstać nowy kanał pod nazwą Canale+.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2490 zł Więcej...

Konwerter Unicable Legacy Twin LNB Chess

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

180 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama