reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Scripps Networks rozszerzy produkcję treści do internetu

dodano: 2017-07-27 10:06
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Scripps

Scripps Networks Interactive Scripps Lifestyle Studios, oddział firmy Scripps Networks Interactive ds. treści internetowych, rozszerza swoje działania na skalę międzynarodową, koncentrując się m.in. na marketingu cyfrowym i globalnej produkcji treści. Dotyczyć to będzie marek Food Network, HGTV i Travel Channel w oddziałach Scripps w Londynie, Warszawie, Singapurze, São Paulo i Miami.

Scripps Networks Interactive


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Produkcja nowych treści na potrzeby dystrybucji w internecie ma na celu zwiększenie zasięgu i globalnej widowni stacji z portfolio Scripps. Przykładowo, sławny szef kuchni i ekspert Scripps Lifestyle Lazarus Lynch będzie kręcił nowe odcinki „Comfort Nation”. Nacisk postawiony zostanie również na obecność w sieciach społecznościowych, w szczególności dla Food Network UK, HGTV Poland, Asian Food Channel, Food Network Brazil i Food Network Latin America.

Międzynarodowy oddział firmy Scripps Networks dystrybuuje siedem marek rozrywkowych, w tym HGTV, DIY Network, Food Network, Cooking Channel, Travel Channel, Fine Living oraz Asian Food Channel. Kanały lifestylowe, wraz z portfolio kanałów TVN, mają zasięg 300 mln gospodarstw domowych w 175 krajach i regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku, Ameryki Łacińskiej i Karaibów.

Scripps Lifestyle Studios może pochwalić się 5,6 mld wyświetleń wideo w drugim kwartale 2017 roku, co oznacza wzrost o 435 proc. w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. Tylko w czerwcu 2017 roku firma Scripps Lifestyle Studios osiągnęła ponad 2,1 mld wyświetleń wideo.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

25 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...

Konwerter Single Opticum Robust

Bardzo tani pojedynczy konwerter Universal Single firmy Opticum Robust. Niski...

13 zł Więcej...
reklama