reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Scripps Networks rozszerzy produkcję treści do internetu

dodano: 2017-07-27 10:06
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Scripps

Scripps Networks Interactive Scripps Lifestyle Studios, oddział firmy Scripps Networks Interactive ds. treści internetowych, rozszerza swoje działania na skalę międzynarodową, koncentrując się m.in. na marketingu cyfrowym i globalnej produkcji treści. Dotyczyć to będzie marek Food Network, HGTV i Travel Channel w oddziałach Scripps w Londynie, Warszawie, Singapurze, São Paulo i Miami.

Scripps Networks Interactive


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Produkcja nowych treści na potrzeby dystrybucji w internecie ma na celu zwiększenie zasięgu i globalnej widowni stacji z portfolio Scripps. Przykładowo, sławny szef kuchni i ekspert Scripps Lifestyle Lazarus Lynch będzie kręcił nowe odcinki „Comfort Nation”. Nacisk postawiony zostanie również na obecność w sieciach społecznościowych, w szczególności dla Food Network UK, HGTV Poland, Asian Food Channel, Food Network Brazil i Food Network Latin America.

Międzynarodowy oddział firmy Scripps Networks dystrybuuje siedem marek rozrywkowych, w tym HGTV, DIY Network, Food Network, Cooking Channel, Travel Channel, Fine Living oraz Asian Food Channel. Kanały lifestylowe, wraz z portfolio kanałów TVN, mają zasięg 300 mln gospodarstw domowych w 175 krajach i regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku, Ameryki Łacińskiej i Karaibów.

Scripps Lifestyle Studios może pochwalić się 5,6 mld wyświetleń wideo w drugim kwartale 2017 roku, co oznacza wzrost o 435 proc. w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. Tylko w czerwcu 2017 roku firma Scripps Lifestyle Studios osiągnęła ponad 2,1 mld wyświetleń wideo.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

850 zł Więcej...

Miernik Megasat HD3 Compact dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem CNR,...

429 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2490 zł Więcej...
reklama