reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Viasat World w otwartym oknie sieci Multimedia

dodano: 2017-08-02 09:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Do końca października br. abonenci sieci Multimedia Polska mogą oglądać kanały z oferty Viasat World - Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD oraz Polsat Viasat Nature - w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat.

Nefrytowa gorączka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Viasat Explore HD przeniesie widzów do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód, gdzie męski świat jest na wyciągnięcie ręki. Kanał można oglądać na pozycji 82. W sierpniu na antenie widzowie będą mogli obejrzeć między innymi nowy, trzeci sezon „Nefrytowej gorączki”. A już we wrześniu czeka na nich ekskluzywna premiera drugiego sezonu pasjonującej serii „SAS: Odważni wygrywają”. Elitarna grupa byłych komandosów przeprowadzi test predyspozycji na trzydziestu sprawnych fizycznie cywilach, odpowiadający realnemu procesowi rekrutacji do sił specjalnych.

Polsat Viasat History HD to kanał historyczny, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat - przywraca historię do życia. Abonenci Multimedia Polska znajdą kanał na pozycji 80. Już w sierpniu w niedzielnym paśmie Epic poznamy bliżej sylwetkę Thomasa Cromwella, jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych postaci w otoczeniu króla Henryka VIII. Siedmioodcinkowy serial „W komnatach” Wolf Hall pokaże, jak polityk odnajdował się na pełnym intryg i zdrad dworze królewskim.

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Polsat Viasat Nature znajduje się na pozycji 81. Wśród propozycji na kanale między innymi nowe przygody Steve’a Backshall’a w programie 10 najgroźniejszych zwierząt świata. Tym razem wybierze on dziesięć gatunków, które jego zdaniem są na szczycie listy najniebezpieczniejszych stworzeń.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

160 zł Więcej...

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, wsparciem PLS...

299 zł Więcej...
reklama