reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce nowy, rosyjski kanał sportowy w HD

dodano: 2017-08-06 19:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: obob.tv

Match_futbol_ru_sk_360px.jpg Jesienią na rosyjskim rynku powinien pojawić się jeszcze jeden rosyjski, piłkarski kanał w HD. Obecnie działają tam cztery telewizje sportowe, które w pełni poświęcone ulubionej grze milionów - piłce nożnej.

match_futbol_1_sk_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszystkie one wchodzą w ramach struktury PMG „Match": trzy kanały o zagranicznej piłce nożnej (Futbol 1-2-3) i rosyjskiej (Nasz Futbol). Kanały te można znaleźć we wszystkich czterech rosyjskich platformach satelitarnych. Jesienią ma pojawić piąty, piłkarski kanał telewizyjny w wysokiej rozdzielczości (HD).

Co ciekawe, kanał telewizyjny Match! Futbol, który w rzeczywistości jest obecnie najstarszym kanałem sportowym w Rosji, poświęcony tej grze, niedawno przeszedł na nadawanie w 16:9. I już we wrześniu tego roku kierownictwo kanału ma zamiar rozpocząć nadawanie w wysokiej rozdzielczości (HD). 

Informacja ta jest tym bardziej interesująca dla rosyjskich kibiców, że na kanale w tym sezonie rozpoczęły się transmisje angielskiego Championship Sky Bet (druga liga po Premier League w Anglii). Z każdej kolejki kanał Futbol pokazuje na żywo transmisje 2-4 meczów. Kanał ten ma też prawa do pokazywania meczów mistrzostw Holandii i Argentyny.

Kanał telewizyjny Futbol rozpoczął nadawanie w 2007 roku i obecnie prowadzi dystrybucję z satelity ABS-2 na pozycji 75°E. Z rosyjskich platform satelitarnych obecnie kanał ten nadaje tylko Telekarta, a do niedawna kanał był obecny na platformie MTS TV. Istnieje możliwość bezpłatnego oglądania telewizji na jego oficjalnej stronie w internecie.

Informacji o tym, gdzie będzie odbywać się transmisja wersji HD kanału i dokładnej daty startu na razie brak.

Źródło: obob.tv
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 890 zł Więcej...

Antena radiowa Maximum FM+DAB

Jedyna antena do odbioru równocześnie analogowego radia FM i cyfrowego...

110 zł Więcej...
reklama