reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera serialu „Diagnoza” w TVN i ITVN

dodano: 2017-08-09 16:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska Telewizja TVN dokonała zmian w ramówce - w środę, 9 sierpnia br. widzowie TVN oraz ITVN (TVN International) zobaczą premierę serialu „Diagnoza”, który na antenie zadebiutuje we wtorek, 5 września br. Kto pojawi się na czerwonym dywanie?

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nie możesz się doczekać pierwszego odcinka? Mamy dla ciebie przedsmak serialu „Diagnoza”. Pokaz premierowy dla mediów odbędzie się w dniu 9 sierpnia br. My też tam będziemy! Dwa wejścia na żywo (o 19:30 i 19:50), specjalnie dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się serialu! Kto pojawi się na czerwonym dywanie? - zachęca nadawca.


W obsadzie serialu znaleźli się Maja Ostaszewska („Druga szansa” w TVN), Adam Woronowicz, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz, Michał Czernecki, Anna Smołowik („Blondynka” w TVP Seriale), Aleksandra Konieczna („Belfer” w Canal+ Seriale oraz „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International), Antoni Królikowski („Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka), Józef Pawłowski i Aleksandra Adamska („O mnie się nie martw” w TVP HD i TVP Seriale). Producentem serialu, którego akcja toczyć się będzie w Rybniku, jest DGA Studio.

Czasem jeden moment, jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki?

Annę Nowak, główną bohaterkę serialu (w tej roli Maja Ostaszewska, którą możemy obecnie oglądać w serialu „Druga szansa” w TVN - więcej tutaj), poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Górny Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Na skutek nieprzewidzianych wydarzeń, Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę - amnezja. Lekarze, którzy, na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić czegoś niezwykle cennego - pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami: ogromnym lękiem i wielką nadzieją, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości.

W tej trudnej walce wesprą ją charyzmatyczni lekarze ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku. Jan Artman (Adam Woronowicz) oraz Michał Wolski (Maciej Zakościelny), dwaj znakomici chirurdzy, profesjonalnie zajmą się Anną. Bohaterka trafi również pod skrzydła ciepłej i empatycznej neuropsycholog Marty (Magdalena Popławska), która będzie starała się pomóc jej odzyskać pamięć. Kolorytu ekipie medyków dodadzą Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka oddziałowa i charakterna Ślązaczka, Piotr Sadzik (Michał Czernecki), twardy szef Oddziału Ratunkowego oraz potulny mąż i ojciec czterech córek, a także Kaja Szewczyk (Anna Smołowik, „Blondynka” w TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj), rezolutna internistka. Nad wszystkim będzie czuwać surowa i niezwykle wymagająca ordynator Maria Kaleta (Aleksandra Konieczna, „Belfer” w Canal+ Seriale - więcej tutaj, oraz „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj). Młodzieńczą energię i entuzjazm do zespołu lekarzy wniosą niesforni stażyści (Antoni Królikowski - „Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj, Józef Pawłowski, Aleksandra Adamska - „O mnie się nie martw” w TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj).

Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. To z nimi przyjdzie jej dzielić chwile radości i smutków. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości...

Jak czytamy w opisie, barwnym tłem dla odkrywania tajemnic głównej bohaterki będą poruszające losy pacjentów. W każdym z odcinków poznamy nowe przypadki medyczne i stojące za nimi ciekawe, a czasem zaskakujące ludzkie historie. Związane z nimi wydarzenia przywołają wspomnienia Anny i krok po kroku odsłonią kolejne karty jej przeszłości. Czy kobieta dowie się w końcu, kim jest, kogo kocha, na czym jej zależy? Każdy z jesiennych odcinków serialu będzie przybliżał zarówno Annę, jak i widzów do poznania prawdy o tym, kim jest bohaterka i jaka jest jej tajemnica (więcej tutaj).
 
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: TVN
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: TVN


„Diagnoza - premiera serialu” - emisja w środę, 9 sierpnia 2017 roku o 19:30 i 19:50 w TVN (TVN HD). Program ten zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). 

„Diagnoza” - emisja we wtorki (od 5 września 2017 roku) o 21:30 w TVN (TVN HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena siatkowa TURBO 35dB

Siatkowa szerokopasmowa, antena telewizyjna pracująca w paśmie 174-862MHz (6-69k) ze...

35 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...
reklama