reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Agora zaprasza na 4. Olsztyn Green Festival

dodano: 2017-08-11 18:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Agora - Olsztyn Green Festival W weekend 12-13 sierpnia br. Agora i Urząd Miasta Olsztyna zapraszają na 4. edycję Olsztyn Green Festival. Na olsztyńskiej plaży miejskiej na terenie CRS „Ukiel” zagrają m.in. Hey, Fisz Emade Tworzywo, Adam Ostrowski „O.S.T.R.”, Piotr Szmidt „Ten Typ Mes”, The Dumplings, Xxanaxx, Julia Pietrucha, Natalia Przybysz, Łąki Łan, BeMy, Maria Komasa „Mary Komasa” i inni.

Agora - Olsztyn Green Festival


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie festiwalu jest 21 koncertów, a po raz pierwszy na scenie Red Bull Container odbędzie się 10 DJ-setów. Oprócz polskich wykonawców zagra także brytyjski zespół OMYO, zwycięzca konkursu dla zespołów platformy Gigmit. Festiwalowe afterparty odbędzie się w Hangloose Caffé, przy plaży.

Publiczność festiwalu będzie mogła spotkać się z artystami występującymi na Olsztyn Green Festival w newsroomie „Co jest grane 24”. Spotkania będą transmitowane na profilu „Co jest grane 24” na portalu społecznościowym Facebook, a relacje z całego wydarzenia będą dostępne w serwisie cojestgrane24.pl oraz w mediach społecznościowych. 

W programie Olsztyn Green Festival są również warsztaty, zajęcia i aktywności związane z ekologią, ochroną środowiska i zdrowym trybem życia organizowane przez m.in. MPEC Olsztyn, Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna czy Mazur Electrorecycling. Zespół „Wysokich Obcasów” przygotuje dla festiwalowiczów czytelnię i strefę relaksu, a w sobotę i w niedzielę zaprosi na zajęcia jogi. Dodatkowo na plaży odbędą się zajęcia fitness z Planetą Formy, będzie można też skorzystać z porad trenera personalnego.

W strefie Kontigo wizażystki i stylistki będą udzielać konsultacji związanych z makijażem i modą. Strefa mody to też fashion trucki i polskie marki: Alkopoligamia.com, Chrum.com, Underworld, Fu-Ku i Mozaika. Nie zabraknie również jedzenia i picia z food trucków, a oficjalnym browarem festiwalu jest Perła.

Kampania promocyjna Olsztyn Green Festival była prowadzona w prasie (m.in. „Gazeta Wyborcza” i jej dodatki, „Avanti”, „Cztery kąty”, „Logo”, „Dziecko”), w internecie (m.in. wyborcza.pl, cojestgrane24.pl, gazeta.pl, ipla.tv), w radiu (sieć Eska), w telewizji (Kino Polska), w kinach (Helios, Multikino) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS. Za zakup mediów odpowiadał zespół „Co jest grane 24” i Starcom. Za produkcję festiwalu, a także promocję i planowanie mediów odpowiada zespół promocji i marketingu marki „Co jest grane 24”. Grafikę festiwalową zaprojektował Paprotnik Studio.

Partnerem merytorycznym festiwalu jest Stowarzyszenie Artystów Zaiks; partnerami są Browary Lubelskie Perła, Red Bull, Galeria Warmińska, Renault Alcar, Wipasz, Nasz Kurczak, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie (MPEC Olsztyn) i Ziaja; partnerami strefy VIP są Mokate, Loyd i Johnnie Walkerl; a patronami medialnymi są „Co jest grane 24”, „Gazeta Wyborcza”, gazeta.pl, AMS, Helios, Empik, TVP3 Olsztyn, Radio UWM, „Aktivist”, „Hiro”, Music Is, So!Music, „Made In - Warmia & Mazury”, ekologia.pl (więcej tutaj).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

nSplitter Pro 1x2 MK-II QS

nSplitter Pro 1x2 MK-II QS to rozdzielacz sygnału HDMI umożliwiający...

319 zł Więcej...
reklama